Nyheter

Bygdø Fekteklubb har gleden av å invitere til Norges Cup – Åpent Østlandsk Mesterskap 2018 - Bygdøhus 26-27. mai 2018 

Alt om stevner, deltagere, dommere, dugnader og resultater finner du på

ÅPENT ØSTLANDSK MESTERSKAP 2018 websiden

06.04.2018
- samuilfekting16

TIL ALLE INTERESSERTE I BYF!

Dommerkurs

Kursleder: FIE dommer Andras Borsodi

Tid: Lørdag 21. april 2018 etter ind. NM kl.19:00

Sted: Njårdhallen

05.04.2018
- BYF

Det norske laget med FERDINAND ELIASSEN (BYF), Fabian Alfheim (BF), Tomas Geitung (BF) og Benjamin Dahlbo (NjF) kom på en god 12. plass i Junior Verdensmesterskap 2018 i Verona (ITA) i blant 42 land.

Alle resultater se her

04.04.2018
- BYF

Gratulerer Ferdinand Eliassen med bronse i Junior NM 2018 og BYF1 junior lag med sølvmedalje

26.02.2018
- BYF

Grupper B, C, NBU9, NBU13, NV – ferie

Grupper S,V - mandag 19.02 kl. 19:30, torsdag 22.02 kl. 19:30

Les mer om treningene til grupper E, A.

13.02.2018
- BYF

Andreas Klaveness kom på 2. plass i U17 klasse i Kungsbacka Masters 2018. Gratulerer!

06.02.2018
- BYF

Det blir

7 TRK "Onsdagsserie 2018/1": 10. januar, 7. vebruar, 28. vebruar, 4. mars, 25. april, 9. mai, 30. mai

6 TRK "WhC Torsdagsserie 2018/1": 18. januar, 15. vebruar, 15. mars, 12. april, 3. mai, 6. juni

07.01.2018
- BYF

Nytt kalenderår innebærer at alle må ha den nasjonale fektelisensen (NF-lisens).

 

01.01.2018
- BYF

TRENINGER FØR OG ETTER JULEFERIE 2017-2018

10.12.2017
- BYF

Gratulerer

Ferdinand Eliassen med 1. plass i junior klasse og 2. plass i senior klasse

Andreas Klaveness med 3. plass i junior klasse

Kaja Friis Ruud med 3. plass i kadett klasse

04.12.2017
- BYF

Kalender

September
MTOTFLS
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Aktiviteter

26.09.2018
NYBEGYNNERKURS 10-13 år - høsten 2018

17:00 - 18:15

BYF

28.09.2018
DUGNAD UNDER WORLD CUP SATELLITT OSLO CUP og UNGDOMSSERIE "ANGELINI CUP" 28-30. SEPTEMBER 2018

18:00 - 18:00

Bygdøhus, Huk Aveny 45, Bygdøy

29.09.2018
WORLD CUP SATELLITT "OSLO CUP 2018"

00:00 - 23:00

Bygdøhus, Huk Aveny 45, Bygdøy, Oslo

30.09.2018
"Angelini Cup" - 1. stevnet i Ungdomsserien 2018/19

08:00 - 20:00

BYF, Bygdøhus, Huk Aveny 45, Oslo

08.10.2018
NYBEGYNNERKURS 7-9 år - høsten 2018

17:00 - 18:15

BYF

10.10.2018
NYBEGYNNERKURS 10-13 år - høsten 2018

17:00 - 18:15

BYF

10.10.2018
TRK "ONSDAGSSERIE 2018/2

19:00 - 21:00

BYF

13.10.2018
Örebro Masters (SWE)

08:00 - 18:55

Örebro universitet, Gymnastik och Idrottshuset, hall I1 & I2 Fakultetsgatan 1, Örebro GPS: 59.253898, 15.253873

15.10.2018
NYBEGYNNERKURS 7-9 år - høsten 2018

17:00 - 18:15

BYF

17.10.2018
NYBEGYNNERKURS 10-13 år - høsten 2018

17:00 - 18:15

BYF

18.10.2018
TRK "WhC Torsdagsserie" 2018/2

19:30 - 21:30

BYF

22.10.2018
NYBEGYNNERKURS 7-9 år - høsten 2018

17:00 - 18:15

BYF

24.10.2018
NYBEGYNNERKURS 10-13 år - høsten 2018

17:00 - 18:15

BYF

24.10.2018
TRK "ONSDAGSSERIE 2018/2

19:00 - 21:00

BYF

29.10.2018
NYBEGYNNERKURS 7-9 år - høsten 2018

17:00 - 18:15

BYF

31.10.2018
NYBEGYNNERKURS 10-13 år - høsten 2018

17:00 - 18:15

BYF

05.11.2018
NYBEGYNNERKURS 7-9 år - høsten 2018

17:00 - 18:15

BYF

07.11.2018
NYBEGYNNERKURS 10-13 år - høsten 2018

17:00 - 18:15

BYF

07.11.2018
TRK "ONSDAGSSERIE 2018/2

19:00 - 21:00

BYF

12.11.2018
NYBEGYNNERKURS 7-9 år - høsten 2018

17:00 - 18:15

BYF