Treninger i høstferie 30. september -6. oktober 2019 (uke 40)

Grupper B,C,D,alle NB.– ferie

NYTT! Det er mulig å registrere seg på individuelle leksjoner av BYFs trener Anna Rostkowska

Registrering på oppslagstaven på salen eller på epost anna@bygdofekting.no 

LES MER om andre treningsgrupper, leksjonstider og dugnader

2019-09-25
BYF

Grupper E, A, S, V, :

Mandag 30. september– 19:30

Tirsdag 1. oktober – 19:00

Onsdag 2. oktober – 19:00

Torsdag 3. oktober – 19:00 - leverig av Oslo Cup blader på Bygdøy, 19:30 - trening

Fredag 4. oktober – 18:00 rigging til Oslo Cup - felles dugnad

Lørdag, 5. og søndag 6. oktober – World Cup Satellitt Oslo Cup - felles dugnad

Leksjoner av Anna R. mandag-torsdag

17:00 - 17:20

17:30 - 17:50

18:00 - 18:20

18:30 - 19:00

Registrering på oppslagstavlen på salen eller på epost anna@bygdofekting.no 

Kalender

Februar
MTOTFLS
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
2425262728291

Aktiviteter

19.02.2020
NYBEGYNNERKURS 7-9 år - våren 2020

16:45 - 17:45

Bygdø Fekteklubb, Huk Aveny 45, 0287, Oslo

20.02.2020
NYBEGYNNERKURS 10-13 år - våren 2020

17:00 - 18:15

Bygdø Fekteklubb, Huk Aveny 45, 0287, Oslo

29.02.2020
UNGDOMSSERIEN 2019/20 NR. 3 VÅRSTØTET 29. februar-1. mars 2020

08:00 - 17:00

Njård Fekting Sørkedalsveien 106, 0378 Oslo

21.03.2020
JUNIOR U20, KADETT U17, UNGDOM U15 og YNGRE UNGDOM U13 NORGES MESTERSKAP 2020 21.-22. mars

08:00 - 17:00

Njård Fekting, Njårdhallen, Sørkedalsveien 106, 0378 Oslo

22.03.2020
NORGES LANDSSTEVNE 2020 I U13 ALDERSKLASSE

09:00 - 16:00

Njård Fekting, Njårdhallen, Sørkedalsveien 106, 0378 Oslo

24.04.2020
NORGES MESTERSKAP 2020 I U23, SENIOR OG VETERAN KLASSE 24.-26. april

08:30 - 17:00

Haukelandshallen, St. Olavsvei 50, 5052 BERGEN

08.05.2020
ÅPENT ØSTLANDSK MESTERSKAP 2020 - NORGES CUP PÅ HJEMMEBANE! 8.-9. mai

08:00 - 19:00

Bygdøhus, Huk Aveny 45, Bygdøy

30.05.2020
NØTTERØY CUP 2020 - SESONGENS SISTE STEVNER I UNGDOMSSERIEN 30.-31.05.

08:00 - 17:00

Wilhelmsenhallen, Rektorveien, Nøtterøy