KJEMPESUKSESS I SENIOR OG VETERAN NORGES MESTERSKAP 2018 - 5 GULL, 4 SOLV, 3 BRONSE

Vi gratulerer Norges Mestere og medaljevinnere 2018!

Se resultatene her

Se bilder på BYFs Facebook

2018-04-02
BYF

 DAG 1

Norges Mestere 2018 og HM Kongepokaler vinnere

Kårde Herrer Senior - BARTOSZ MARIUSZ PIASECKI

20180421_SVNM%20NjF%20%2829%29%20web.jpg

Kårde Damer Senior - ANNE MARIT MORVIK

20180421_SVNM%20NjF%20%2825%29%20web.jpg

 

  • Norges mestere 2018

Kårde Herrer Veteran O40 - HARALD IRGENS-JENSEN

20180421_SVNM%20NjF%20%2822%29%20web.jpg

 

Kårde Herrer Veteran O50 - CLAES HARALD BENDIKSEN

20180421_SVNM%20NjF%20%2819%29%20web.jpg

  • Medaljevinnere:

Kårde Damer Senior - bronse CAROLINE PIASECKA og NICOLINE STEGERØD

20180421_SVNM%20NjF%20%2826%29%20web.jpg

Kårde Herrer Veteran O40 - sølv GREGOR GILFILLAN, bronse JUSTIN GRIFFIN

20180421_SVNM%20NjF%20%2823%29%20web.jpg

 

Kårde Herrer Veteran O50 - sølv ENDRE KØLBJØRNSEN

20180421_SVNM%20NjF%20%2820%29%20web.jpg

Topp 8 BYFs fektere:

5. pl. - GEIR STOUTLAND

7. pl. - CLAUS SEVERIN MØRCH

DAG 2 - LAG

NORGES MESTERE - BYF DAMER: CAROLINE PIASECKA, NICOLINE STEGERØD, FANNI LUNDGREN, KATALIN LAZETSKI

20180422_SVNM%20NjF%20lag%20web%20%286%29.jpg

SØLV MEDALJE - BYF HERRER: 

CLAUS SEVERIN MØRCH, BARTOSZ MARIUSZ PIASECKI, CASPER MUUS BENDIKSEN, TORD FJERMESTAD

20180422_SVNM%20NjF%20lag%20web%20%287%29.jpg

 

Gode plasser ti andre BYF herrelag (22 lag til sammen):

4. plass - BYF2: EMIL FRIIS RUUD, ANDREAS KLAVENESS, JENS SØRUM

6. plass - BYG3: ANTON RÆDER, GREGOR GILFILLAN, KAI HÅKON ERIKSEN

10. plass - BYF4: GEIR STOUTLAND, CLAES BENDIKSEN , JUSTIN GRIFFIN, ENDRE KOLBJØRNSEN

 

Vi takker Kristian S. Christensen for dyktig dømming og alle Bygdø Fektefamilie medlemmer som var på Njårdhallen i helgen, støttet og heiet på!

 

 

 

 

Kalender

September
MTOTFLS
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Aktiviteter

26.09.2018
NYBEGYNNERKURS 10-13 år - høsten 2018

17:00 - 18:15

BYF

28.09.2018
DUGNAD UNDER WORLD CUP SATELLITT OSLO CUP og UNGDOMSSERIE "ANGELINI CUP" 28-30. SEPTEMBER 2018

18:00 - 18:00

Bygdøhus, Huk Aveny 45, Bygdøy

29.09.2018
WORLD CUP SATELLITT "OSLO CUP 2018"

00:00 - 23:00

Bygdøhus, Huk Aveny 45, Bygdøy, Oslo

30.09.2018
"Angelini Cup" - 1. stevnet i Ungdomsserien 2018/19

08:00 - 20:00

BYF, Bygdøhus, Huk Aveny 45, Oslo

08.10.2018
NYBEGYNNERKURS 7-9 år - høsten 2018

17:00 - 18:15

BYF

10.10.2018
NYBEGYNNERKURS 10-13 år - høsten 2018

17:00 - 18:15

BYF

10.10.2018
TRK "ONSDAGSSERIE 2018/2

19:00 - 21:00

BYF

13.10.2018
Örebro Masters (SWE)

08:00 - 18:55

Örebro universitet, Gymnastik och Idrottshuset, hall I1 & I2 Fakultetsgatan 1, Örebro GPS: 59.253898, 15.253873

15.10.2018
NYBEGYNNERKURS 7-9 år - høsten 2018

17:00 - 18:15

BYF

17.10.2018
NYBEGYNNERKURS 10-13 år - høsten 2018

17:00 - 18:15

BYF

18.10.2018
TRK "WhC Torsdagsserie" 2018/2

19:30 - 21:30

BYF

22.10.2018
NYBEGYNNERKURS 7-9 år - høsten 2018

17:00 - 18:15

BYF

24.10.2018
NYBEGYNNERKURS 10-13 år - høsten 2018

17:00 - 18:15

BYF

24.10.2018
TRK "ONSDAGSSERIE 2018/2

19:00 - 21:00

BYF

29.10.2018
NYBEGYNNERKURS 7-9 år - høsten 2018

17:00 - 18:15

BYF

31.10.2018
NYBEGYNNERKURS 10-13 år - høsten 2018

17:00 - 18:15

BYF

05.11.2018
NYBEGYNNERKURS 7-9 år - høsten 2018

17:00 - 18:15

BYF

07.11.2018
NYBEGYNNERKURS 10-13 år - høsten 2018

17:00 - 18:15

BYF

07.11.2018
TRK "ONSDAGSSERIE 2018/2

19:00 - 21:00

BYF

12.11.2018
NYBEGYNNERKURS 7-9 år - høsten 2018

17:00 - 18:15

BYF