KJEMPESUKSESS I SENIOR OG VETERAN NORGES MESTERSKAP 2018 - 5 GULL, 4 SOLV, 3 BRONSE

Vi gratulerer Norges Mestere og medaljevinnere 2018!

Se resultatene her

Se bilder på BYFs Facebook

2018-04-02
BYF

 DAG 1

Norges Mestere 2018 og HM Kongepokaler vinnere

Kårde Herrer Senior - BARTOSZ MARIUSZ PIASECKI

20180421_SVNM%20NjF%20%2829%29%20web.jpg

Kårde Damer Senior - ANNE MARIT MORVIK

20180421_SVNM%20NjF%20%2825%29%20web.jpg

 

  • Norges mestere 2018

Kårde Herrer Veteran O40 - HARALD IRGENS-JENSEN

20180421_SVNM%20NjF%20%2822%29%20web.jpg

 

Kårde Herrer Veteran O50 - CLAES HARALD BENDIKSEN

20180421_SVNM%20NjF%20%2819%29%20web.jpg

  • Medaljevinnere:

Kårde Damer Senior - bronse CAROLINE PIASECKA og NICOLINE STEGERØD

20180421_SVNM%20NjF%20%2826%29%20web.jpg

Kårde Herrer Veteran O40 - sølv GREGOR GILFILLAN, bronse JUSTIN GRIFFIN

20180421_SVNM%20NjF%20%2823%29%20web.jpg

 

Kårde Herrer Veteran O50 - sølv ENDRE KØLBJØRNSEN

20180421_SVNM%20NjF%20%2820%29%20web.jpg

Topp 8 BYFs fektere:

5. pl. - GEIR STOUTLAND

7. pl. - CLAUS SEVERIN MØRCH

DAG 2 - LAG

NORGES MESTERE - BYF DAMER: CAROLINE PIASECKA, NICOLINE STEGERØD, FANNI LUNDGREN, KATALIN LAZETSKI

20180422_SVNM%20NjF%20lag%20web%20%286%29.jpg

SØLV MEDALJE - BYF HERRER: 

CLAUS SEVERIN MØRCH, BARTOSZ MARIUSZ PIASECKI, CASPER MUUS BENDIKSEN, TORD FJERMESTAD

20180422_SVNM%20NjF%20lag%20web%20%287%29.jpg

 

Gode plasser ti andre BYF herrelag (22 lag til sammen):

4. plass - BYF2: EMIL FRIIS RUUD, ANDREAS KLAVENESS, JENS SØRUM

6. plass - BYG3: ANTON RÆDER, GREGOR GILFILLAN, KAI HÅKON ERIKSEN

10. plass - BYF4: GEIR STOUTLAND, CLAES BENDIKSEN , JUSTIN GRIFFIN, ENDRE KOLBJØRNSEN

 

Vi takker Kristian S. Christensen for dyktig dømming og alle Bygdø Fektefamilie medlemmer som var på Njårdhallen i helgen, støttet og heiet på!

 

 

 

 

Kalender

Mai
MTOTFLS
30123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123

Aktiviteter

22.05.2018
Den nasjonale obligatoriske fektelisensen (NF-lisens) 2018 - bestill og betal

00:00 - 23:55

Norges Fekteforbund

23.05.2018
NYBEGYNNERKURS 10-13 år - våren 2018

17:00 - 19:00

BYF

25.05.2018
DUGNAD UNDER ÅPENT ØSTLANDSK MESTERSKAP 2018 25.-27. mai.

20:00 - 18:00

Bygdøhus, Huk Aveny 45, Bygdøy

26.05.2018
ÅPENT ØSTLANDSK MESTERSKAP 2018 - NORGES CUP PÅ HJEMMEBANE

08:00 - 19:00

Bygdøhus, Huk Aveny 45, Bygdøy

28.05.2018
NYBEGYNNERKURS 7-9 år - våren 2018

17:00 - 18:00

BYF

28.05.2018
NYBEGYNNERKURS voksne over 16 - våren 2018

18:00 - 19:30

BYF

30.05.2018
TRK "ONSDAGSSERIE 2018/1

19:00 - 21:00

BYF

02.06.2018
MALMÖ INTERNATIONAL 2-3 JUNI 2018

08:00 - 20:00

Atleticum, Eric Persons väg 5, Malmö

07.06.2018
TRK "WhC Torsdagsserie" 2018/1

19:30 - 21:30

BYF

24.06.2018
SOMMERLEIR/TRENINGSSAMLING "BALTIC SEA SUMMER FENCING CAMP GOTLAND 2018"

00:00 - 23:00

Kneippbyn 15, 622 61 Visby, Sverige

13.08.2018
SOMMERLEIR/TRENINGSSAMLING I GDANSK (POL)

00:00 - 23:50

Gdańska Szkoła Floretu, VII Dwór, Gdańsk, Polen

02.09.2018
ÅPEN BYGDØY DAG

10:00 - 16:00

Bygdøhus, Huk Aveny 45, Bygdøy