KJEMPESUKSESS I SENIOR OG VETERAN NORGES MESTERSKAP 2018 - 5 GULL, 4 SOLV, 3 BRONSE

Vi gratulerer Norges Mestere og medaljevinnere 2018!

Se resultatene her

Se bilder på BYFs Facebook

2018-04-02
BYF

 DAG 1

Norges Mestere 2018 og HM Kongepokaler vinnere

Kårde Herrer Senior - BARTOSZ MARIUSZ PIASECKI

20180421_SVNM%20NjF%20%2829%29%20web.jpg

Kårde Damer Senior - ANNE MARIT MORVIK

20180421_SVNM%20NjF%20%2825%29%20web.jpg

 

  • Norges mestere 2018

Kårde Herrer Veteran O40 - HARALD IRGENS-JENSEN

20180421_SVNM%20NjF%20%2822%29%20web.jpg

 

Kårde Herrer Veteran O50 - CLAES HARALD BENDIKSEN

20180421_SVNM%20NjF%20%2819%29%20web.jpg

  • Medaljevinnere:

Kårde Damer Senior - bronse CAROLINE PIASECKA og NICOLINE STEGERØD

20180421_SVNM%20NjF%20%2826%29%20web.jpg

Kårde Herrer Veteran O40 - sølv GREGOR GILFILLAN, bronse JUSTIN GRIFFIN

20180421_SVNM%20NjF%20%2823%29%20web.jpg

 

Kårde Herrer Veteran O50 - sølv ENDRE KØLBJØRNSEN

20180421_SVNM%20NjF%20%2820%29%20web.jpg

Topp 8 BYFs fektere:

5. pl. - GEIR STOUTLAND

7. pl. - CLAUS SEVERIN MØRCH

DAG 2 - LAG

NORGES MESTERE - BYF DAMER: CAROLINE PIASECKA, NICOLINE STEGERØD, FANNI LUNDGREN, KATALIN LAZETSKI

20180422_SVNM%20NjF%20lag%20web%20%286%29.jpg

SØLV MEDALJE - BYF HERRER: 

CLAUS SEVERIN MØRCH, BARTOSZ MARIUSZ PIASECKI, CASPER MUUS BENDIKSEN, TORD FJERMESTAD

20180422_SVNM%20NjF%20lag%20web%20%287%29.jpg

 

Gode plasser ti andre BYF herrelag (22 lag til sammen):

4. plass - BYF2: EMIL FRIIS RUUD, ANDREAS KLAVENESS, JENS SØRUM

6. plass - BYG3: ANTON RÆDER, GREGOR GILFILLAN, KAI HÅKON ERIKSEN

10. plass - BYF4: GEIR STOUTLAND, CLAES BENDIKSEN , JUSTIN GRIFFIN, ENDRE KOLBJØRNSEN

 

Vi takker Kristian S. Christensen for dyktig dømming og alle Bygdø Fektefamilie medlemmer som var på Njårdhallen i helgen, støttet og heiet på!

 

 

 

 

Kalender

Februar
MTOTFLS
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728123

Aktiviteter

25.02.2019
NYBEGYNNERKURS 7-9 år - våren 2019

17:00 - 18:15

BYF

26.02.2019
NYBEGYNNERKURS 10-13 år - våren 2019

16:30 - 17:45

BYF

28.02.2019
TRK "WhC TORSDAGSSERIE" 2019/1

19:30 - 21:30

BYF

02.03.2019
"TOUCHE CUP 2019" SERIE - FEKTEKONKURRANSE #2 I 18+ ARDERSKLASSE

09:00 - 14:30

BYFs fektesal, Bygdøøhus 2. etasje, Huk Aveny 45, Bygdøy, Oslo

06.03.2019
TRK "ONSDAGSSERIE 2019/1

19:00 - 21:30

BYF

09.03.2019
UNGDOMSSERIEN 2018/19 NR. 3 VÅRSTØTET 09-10. mars 2019

08:00 - 17:00

Njård Fekting Sørkedalsveien 106, 0378 Oslo

15.03.2019
DUGNAD UNDER JUNIOR, KADETT OG UNGDOM NORGESMESTERSKAP 16.-17. MARS 2019

18:00 - 19:00

Bygdøhus, Huk Aveny 45, Oslo www.bygdoehus.no

16.03.2019
JUNIOR U20, KADETT U17, UNGDOM U15 og YNGRE UNGDOM U13 NORGES MESTERSKAP 2019

08:00 - 17:00

Bygdøhus flerhall, Huk Aveny 45, Oslo www.bygdoehus.no

16.03.2019
DØMMING UNDER JUNIOR, KADETT OG UNGDOM NORGESMESTERSKAP 16-17. MARS 2019

09:00 - 17:00

Bygdøhus flerhall, Huk Aveny 45, Oslo www.bygdoehus.no

17.03.2019
NORGES LANDSSTEVNE I U13 ALDERSKLASSE

09:00 - 16:00

Bygdøhus fektesal, Huk Aveny 45 2. etasje, Oslo www.bygdoehus.no

12.08.2019
TRENINGSSAMLING/FEKTELEIR PÅ BYGDØY-BYGDØHUS, 12-16 AUGUST 2019

09:00 - 17:00

Bygdø Fekteklubb, Huk Aveny 45, 0287, Oslo