Ukeplan - uke 11/2019 for senior-, junior- og kadettfektere

Uke 11: 11.-17. mars 2019

1. IT EUGEN FILLOL - STOCKHOLM 16-17. mars: Emil Friis Ruud, Ferdinand Eliassen

2. STORT ARRANGEMENT I REGI AV BYF 15-17. mars - JUNIOR, KADETT, UNGDOM MESTERSKAP

- Programmet - last ned

Live result

- Arangement på Facebook

 

2019-02-10
BYF

DATO

Beskrivelse

Var.

MANDAG 11. mars

A, S, V: 19.30-21.30

 

  1. Ind. oppvarming, ballspill
  2. Ind. leksjoner, kamptrening sammen med gr. S, V.
  3. Selvstendig fektearbeid (benarbeid, stikkepute),

H.U.S.K. øvelser, uttøyning, avslutning (individuelt)

30’

70’

20’

 

TIRSDAG 12. mars

A

19:00 -21:00

  1. Felles oppvarming, ballspill
  2. Benarbeid
  3. Fekteøvelser, ind. leksjoner, kamptrening
  4. Uttøyning, avslutning (individuelt)

Våpensjekk før stevner

30’

20’

50’

20’

ONSDAG 13. mars

A+B+S

kl. 19.00-21.30

  1. Oppvarming
  2. Kamper med oppgaver, ind. leksjoner
  3. Benarbeid
  4. Uttøyning, avslutning (individuelt)

Våpensjekk før stevner

15’

80’

15’

10’

TORSDAG 14. mars

A+S+V

kl.19.30-21.30

  1. Ind. oppvarming, ballspill
  2. Ind. leksjoner, kamptrening sammen med gr. S, V.
  3. Selvstendig fektearbeid (benarbeid, stikkepute),

H.U.S.K. øvelser, uttøyning, avslutning (individuelt)

Våpensjekk før stevner

30’

70’

20’

 

FREDAG 15. mars

RIGGING TIL JUNIOR, KADETT OG UNGDOM NM

Avreise til Eugen Fillol IT – EFR, FE

 

LØRDAG 16. mars

NM på HJEMMEBANE – Junior, Kadett, U13

Eugen Fillol IT – EFR, FE

 

SØNDAG 17. mars

NM på HJEMMEBANE – Junior lag, U15

Eugen Fillol IT – EFR, FE

OPPRYDDING ETTER NM

 

Kalender

Mai
MTOTFLS
293012345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112

Aktiviteter

25.05.2019
NØTTERØY CUP 2019 - SESONGENS SISTE STEVNER I UNGDOMSSERIEN

09:00 - 17:00

Wilhelmsenhallen, Rektorveien, Nøtterøy

05.06.2019
TRK "ONSDAGSSERIE 2019/1

19:00 - 21:30

BYF

06.06.2019
TRK "WhC TORSDAGSSERIE" 2019/1

19:30 - 21:30

BYF

08.06.2019
MALMÖ INTERNATIONAL 8-9 JUNI 2019

08:30 - 17:00

Atleticum, Eric Persons väg 5, Malmö

28.06.2019
NORGES MESTERSKAP I U23, SENIOR OG VETERAN KLASSE

08:30 - 17:00

Forum EXPO, Ishockeyveien 1, 4021 Stavanger https://www.google.no/maps/place/Forum+Expo/@58.9545987,5.6946213,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x463a4a9fe078fc25:0x95a7352b6eaedae2!8m2!3d58.954596!4d5.69681

12.08.2019
TRENINGSSAMLING/FEKTELEIR PÅ BYGDØY-BYGDØHUS, 12-16 AUGUST 2019

09:00 - 17:00

Bygdø Fekteklubb, Huk Aveny 45, 0287, Oslo