Hall of Fame

Bartosz Piasecki

fekting2.jpg

Fødselsdato: 09.12.1986
Resultater: 2.pl. OL 2012, 3.pl. EL 2015, Olympier 2012, 3.pl. U23 EM 2009, 2 x H.M.K. pokalvinner (NM)

Claus Severin Mørch

CSM.jpg

Fødselsdato: 03.04.1976
Resultater: 3.pl. Senior VM 2005, 3.pl. Junior VM 1995, 1.pl. Junior EM 1995, 3.pl. Junior EM 1994, 1.pl. Kadett VM 1993, 3.pl. Kadett VM 1991, 12 x H.M.K. pokalvinner (NM)

Jeppe Normann

Fødselsdato: 15.09.1951
Resultater: 2.pl. Junior VM 1970, Olympier 1972, 1976, 1984, 6 x H.M.K. pokalvinner (NM) 

Mariella Fossum 

Mariella%20Fossum.jpg

 

Fødselsdato: 06.06.1989
Resultater: 2.pl. Kadett VM 2005

Pia Klafstad

PK%20Norgesmester%202014.jpg

Fødselsdato: 07.05.1990
Resultater: 3.pl. Kadett VM 2007, 2 x H.M.K. pokalvinner (NM)

Henning Bjerch-Andresen

HENNING.jpg

Fødselsdato: 02.09.1947
Resultater: 1.pl. Veteran VM 60+ 2009, 1.pl. Veteran EM 60+ 2011, 1 x H.M.K. pokalvinner (NM)

Margrete Mørch

 MaM%20Bronse.jpg

 

Fødselsdato: 23.06.1977
Resultater: 1.pl. Junior WC sammenlagt 1996/1997, Olympier 2000, 13 x H.M.K. pokalvinner (NM)

Silvia Lesoil

Fødselsdato: 09.12.1975
Resultater: Olympier 2000, 5 x H.M.K. pokalvinner (NM)

Claus Severin Mørch sr.

Fødselsdato: 16.04.1912
Resultater: Olympier 1948, 4 x H.M.K. pokalvinner (NM)

Leif Klette

Fødselsdato: 21.11.1926
Resultater: Olympier 1960, 7 x H.M.K. pokalvinner (NM)

Ragnhild Andenæs

Fødselsdato: 29.09.1977
Resultater: Olympier 2000, 1 x H.M.K. pokalvinner (NM)

Dag Midling

Fødselsdato: 18.11.1946
Resultater: Olympier 1968, 1 x H.M.K. pokalvinner (NM)

Ole Mørch

Fødselsdato: 15.03.1950
Resultater: Olympier 1972, 1976, 1 x H.M.K. pokalvinner (NM)

Claus Theodor Mørch jr.

CTM%20OL%2072.jpg

Fødselsdato: 18.02.1947
Resultater: Olympier 1972

Anne Cathrine Mørch

M%F8rch%20fektes%F8sken.png

Fødselsdato: 21.03.1957
Resultater: 11 x H.M.K. pokalvinner (NM)

Zoltan Michael Kramarics 

ZMK%20til%20web.jpg

 

Fødselsdato: 13.03.1986
Resultater: 2 x H.M.K. pokalvinner (NM)

Caroline Piasecka

20170423%20CP%20med%20KP.JPG

Fødselsdato 17.10.1990

Resultater: 2 x H.M.K. pokalvinner (NM)

 

Kalender

August
MTOTFLS
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311

Aktiviteter

02.09.2019
NYBEGYNNERKURS 7-9 år - høsten 2019

17:00 - 18:15

Bygdø Fekteklubb, Huk Aveny 45, 0287, Oslo

05.09.2019
NYBEGYNNERKURS 10-13 år - høsten 2019

17:00 - 18:15

Bygdø Fekteklubb, Huk Aveny 45, 0287, Oslo

19.09.2019
KÅRDELEK PÅ BAKS

14:00 - 15:00

Bygdøy skole gymsal

21.09.2019
"Angelini Cup" - 1. stevnet i Ungdomsserien i 2019/20 sesong

08:00 - 20:00

BYF, Bygdøhus' flerhall, Huk Aveny 45, Oslo

26.09.2019
KÅRDELEK PÅ BAKS

14:00 - 15:00

Bygdøy skole gymsal

10.10.2019
KÅRDELEK PÅ BAKS

14:00 - 15:00

Bygdøy skole gymsal

17.10.2019
KÅRDELEK PÅ BAKS

14:00 - 15:00

Bygdøy skole gymsal

24.10.2019
KÅRDELEK PÅ BAKS

14:00 - 15:00

Bygdøy skole gymsal

31.10.2019
KÅRDELEK PÅ BAKS

14:00 - 15:00

Bygdøy skole gymsal

07.11.2019
KÅRDELEK PÅ BAKS

14:00 - 15:00

Bygdøy skole gymsal

14.11.2019
KÅRDELEK PÅ BAKS

14:00 - 15:00

Bygdøy skole gymsal

21.11.2019
KÅRDELEK PÅ BAKS

14:00 - 15:00

Bygdøy skole gymsal

28.11.2019
KÅRDELEK PÅ BAKS

14:00 - 15:00

Bygdøy skole gymsal

Aktiviteter

02.09.2019
NYBEGYNNERKURS 7-9 år - høsten 2019

17:00 - 18:15

Bygdø Fekteklubb, Huk Aveny 45, 0287, Oslo

05.09.2019
NYBEGYNNERKURS 10-13 år - høsten 2019

17:00 - 18:15

Bygdø Fekteklubb, Huk Aveny 45, 0287, Oslo

19.09.2019
KÅRDELEK PÅ BAKS

14:00 - 15:00

Bygdøy skole gymsal

21.09.2019
"Angelini Cup" - 1. stevnet i Ungdomsserien i 2019/20 sesong

08:00 - 20:00

BYF, Bygdøhus' flerhall, Huk Aveny 45, Oslo

Aktiviteter

02.09.2019
NYBEGYNNERKURS 7-9 år - høsten 2019

17:00 - 18:15

Bygdø Fekteklubb, Huk Aveny 45, 0287, Oslo

05.09.2019
NYBEGYNNERKURS 10-13 år - høsten 2019

17:00 - 18:15

Bygdø Fekteklubb, Huk Aveny 45, 0287, Oslo

19.09.2019
KÅRDELEK PÅ BAKS

14:00 - 15:00

Bygdøy skole gymsal

21.09.2019
"Angelini Cup" - 1. stevnet i Ungdomsserien i 2019/20 sesong

08:00 - 20:00

BYF, Bygdøhus' flerhall, Huk Aveny 45, Oslo