BYF 2016-05-17 13:32:40

Trenere og instruktører

TRENERE

Samuil Kaminski

samuil@bygdofekting.no 

SK%20trener%20pa%20BYF.jpg

Fødselsdato: 15.10.1964

Trenerskarjere:
1985-1994: Fektetrener i Tallinn ungdomsidrettskole (Estland) 
1994-2001: Estlands landslagstrener (damelag) 
2001-2004: Estisk Olympiske Komite - hovedtreneren i fekting 
Fra august 2004: fektetrener i Bygdø Fekteklubb 

Fra 2017 - hovedtrener og daglig leder i Bygdø Fekteklubb

Mariusz Piasecki

mariusz@bygdofekting.no 

MP%20BYF%20trener_1.jpg

Fødselsdato: 26.09.1958

Utdannelse: Hovedfag fra Idrettshøyskole i Gdansk. Fektetrener, Trener D (1994).
Meritter som fekter: 12 medaljer fra polske mesterskap, 2.plass - Universiade 1983, Beste plassering på WC stevner: 7.plass - Heidenheim 1985. Beste plassering på VM: 11.plass - Junior VM 1976 og 13.plass - Junior VM 1977
Trenerskarjere:
1981-1988: Trener AZS-AWF Gdansk (Polen)
Fra 1988: Trener i Bygdø Fekteklubb (Oslo)
Fra 1991 til 2016: Norges Fekteforbund: Landslagssjef

2016-2017 Hovedtreneren til POL landslaget (kårde herrer)

INSTRUKTØR

Emil Friis Ruud

emilfriisruud@gmail.com 

EFR.JPG

Fødselsdato: 03.09.1998

 

Kalender

Mai
MTOTFLS
293012345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112

Aktiviteter

25.05.2019
NØTTERØY CUP 2019 - SESONGENS SISTE STEVNER I UNGDOMSSERIEN

09:00 - 17:00

Wilhelmsenhallen, Rektorveien, Nøtterøy

05.06.2019
TRK "ONSDAGSSERIE 2019/1

19:00 - 21:30

BYF

06.06.2019
TRK "WhC TORSDAGSSERIE" 2019/1

19:30 - 21:30

BYF

08.06.2019
MALMÖ INTERNATIONAL 8-9 JUNI 2019

08:30 - 17:00

Atleticum, Eric Persons väg 5, Malmö

28.06.2019
NORGES MESTERSKAP I U23, SENIOR OG VETERAN KLASSE

08:30 - 17:00

Forum EXPO, Ishockeyveien 1, 4021 Stavanger https://www.google.no/maps/place/Forum+Expo/@58.9545987,5.6946213,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x463a4a9fe078fc25:0x95a7352b6eaedae2!8m2!3d58.954596!4d5.69681

12.08.2019
TRENINGSSAMLING/FEKTELEIR PÅ BYGDØY-BYGDØHUS, 12-16 AUGUST 2019

09:00 - 17:00

Bygdø Fekteklubb, Huk Aveny 45, 0287, Oslo

Aktiviteter

25.05.2019
NØTTERØY CUP 2019 - SESONGENS SISTE STEVNER I UNGDOMSSERIEN

09:00 - 17:00

Wilhelmsenhallen, Rektorveien, Nøtterøy

05.06.2019
TRK "ONSDAGSSERIE 2019/1

19:00 - 21:30

BYF

06.06.2019
TRK "WhC TORSDAGSSERIE" 2019/1

19:30 - 21:30

BYF

08.06.2019
MALMÖ INTERNATIONAL 8-9 JUNI 2019

08:30 - 17:00

Atleticum, Eric Persons väg 5, Malmö

28.06.2019
NORGES MESTERSKAP I U23, SENIOR OG VETERAN KLASSE

08:30 - 17:00

Forum EXPO, Ishockeyveien 1, 4021 Stavanger https://www.google.no/maps/place/Forum+Expo/@58.9545987,5.6946213,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x463a4a9fe078fc25:0x95a7352b6eaedae2!8m2!3d58.954596!4d5.69681

12.08.2019
TRENINGSSAMLING/FEKTELEIR PÅ BYGDØY-BYGDØHUS, 12-16 AUGUST 2019

09:00 - 17:00

Bygdø Fekteklubb, Huk Aveny 45, 0287, Oslo

Aktiviteter

25.05.2019
NØTTERØY CUP 2019 - SESONGENS SISTE STEVNER I UNGDOMSSERIEN

09:00 - 17:00

Wilhelmsenhallen, Rektorveien, Nøtterøy

05.06.2019
TRK "ONSDAGSSERIE 2019/1

19:00 - 21:30

BYF

06.06.2019
TRK "WhC TORSDAGSSERIE" 2019/1

19:30 - 21:30

BYF

08.06.2019
MALMÖ INTERNATIONAL 8-9 JUNI 2019

08:30 - 17:00

Atleticum, Eric Persons väg 5, Malmö

28.06.2019
NORGES MESTERSKAP I U23, SENIOR OG VETERAN KLASSE

08:30 - 17:00

Forum EXPO, Ishockeyveien 1, 4021 Stavanger https://www.google.no/maps/place/Forum+Expo/@58.9545987,5.6946213,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x463a4a9fe078fc25:0x95a7352b6eaedae2!8m2!3d58.954596!4d5.69681

12.08.2019
TRENINGSSAMLING/FEKTELEIR PÅ BYGDØY-BYGDØHUS, 12-16 AUGUST 2019

09:00 - 17:00

Bygdø Fekteklubb, Huk Aveny 45, 0287, Oslo