BYF 2016-05-17 13:32:40

Trenere

 

Samuil Kaminski

samuil@bygdofekting.no 

SK%20trener%20pa%20BYF.jpg

Fødselsdato: 15.10.1964

Trenerskarjere:
1985-1994: Fektetrener i Tallinn ungdomsidrettskole (Estland) 
1994-2001: Estlands landslagstrener (damelag) 
2001-2004: Estisk Olympiske Komite - hovedtreneren i fekting 
Fra august 2004: fektetrener i Bygdø Fekteklubb 

Fra 2017 - hovedtrener og daglig leder i Bygdø Fekteklubb

Mariusz Piasecki

mariusz@bygdofekting.no 

MP%20BYF%20trener_1.jpg

Fødselsdato: 26.09.1958

Utdannelse: Hovedfag fra Idrettshøyskole i Gdansk. Fektetrener, Trener D (1994).
Meritter som fekter: 12 medaljer fra polske mesterskap, 2.plass - Universiade 1983, Beste plassering på WC stevner: 7.plass - Heidenheim 1985. Beste plassering på VM: 11.plass - Junior VM 1976 og 13.plass - Junior VM 1977
Trenerskarjere:
1981-1988: Trener AZS-AWF Gdansk (Polen)
Fra 1988: Trener i Bygdø Fekteklubb (Oslo)
Fra 1991 til 2016: Norges Fekteforbund: Landslagssjef

2016-2017 Hovedtreneren til POL landslaget (kårde herrer)

fra 2017 - Trener Bygdø Fekteklubb og Nøtterøy Fekteklubb

 Anna Rostkowska

anna@bygdofekting.no 

anna2.jpg

Fødselsdato: 25.07.1989

Utdannelse: Master og Bachelor i Physical education - AWF Warsawa

Trener i KSz Warsawianka 

Trener i klubben Absolute Fencing Centre Wuxi (Shanghai) og i Seca Academy Shanghai ( China Fencing League) 

Trener i Stavanger fekteklubb 

Fra august 2019 - trener i Bygdø Fekteklubb

 

Kalender

August
MTOTFLS
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311

Aktiviteter

02.09.2019
NYBEGYNNERKURS 7-9 år - høsten 2019

17:00 - 18:15

Bygdø Fekteklubb, Huk Aveny 45, 0287, Oslo

05.09.2019
NYBEGYNNERKURS 10-13 år - høsten 2019

17:00 - 18:15

Bygdø Fekteklubb, Huk Aveny 45, 0287, Oslo

19.09.2019
KÅRDELEK PÅ BAKS

14:00 - 15:00

Bygdøy skole gymsal

21.09.2019
"Angelini Cup" - 1. stevnet i Ungdomsserien i 2019/20 sesong

08:00 - 20:00

BYF, Bygdøhus' flerhall, Huk Aveny 45, Oslo

26.09.2019
KÅRDELEK PÅ BAKS

14:00 - 15:00

Bygdøy skole gymsal

10.10.2019
KÅRDELEK PÅ BAKS

14:00 - 15:00

Bygdøy skole gymsal

17.10.2019
KÅRDELEK PÅ BAKS

14:00 - 15:00

Bygdøy skole gymsal

24.10.2019
KÅRDELEK PÅ BAKS

14:00 - 15:00

Bygdøy skole gymsal

31.10.2019
KÅRDELEK PÅ BAKS

14:00 - 15:00

Bygdøy skole gymsal

07.11.2019
KÅRDELEK PÅ BAKS

14:00 - 15:00

Bygdøy skole gymsal

14.11.2019
KÅRDELEK PÅ BAKS

14:00 - 15:00

Bygdøy skole gymsal

21.11.2019
KÅRDELEK PÅ BAKS

14:00 - 15:00

Bygdøy skole gymsal

28.11.2019
KÅRDELEK PÅ BAKS

14:00 - 15:00

Bygdøy skole gymsal

Aktiviteter

02.09.2019
NYBEGYNNERKURS 7-9 år - høsten 2019

17:00 - 18:15

Bygdø Fekteklubb, Huk Aveny 45, 0287, Oslo

05.09.2019
NYBEGYNNERKURS 10-13 år - høsten 2019

17:00 - 18:15

Bygdø Fekteklubb, Huk Aveny 45, 0287, Oslo

19.09.2019
KÅRDELEK PÅ BAKS

14:00 - 15:00

Bygdøy skole gymsal

21.09.2019
"Angelini Cup" - 1. stevnet i Ungdomsserien i 2019/20 sesong

08:00 - 20:00

BYF, Bygdøhus' flerhall, Huk Aveny 45, Oslo

Aktiviteter

02.09.2019
NYBEGYNNERKURS 7-9 år - høsten 2019

17:00 - 18:15

Bygdø Fekteklubb, Huk Aveny 45, 0287, Oslo

05.09.2019
NYBEGYNNERKURS 10-13 år - høsten 2019

17:00 - 18:15

Bygdø Fekteklubb, Huk Aveny 45, 0287, Oslo

19.09.2019
KÅRDELEK PÅ BAKS

14:00 - 15:00

Bygdøy skole gymsal

21.09.2019
"Angelini Cup" - 1. stevnet i Ungdomsserien i 2019/20 sesong

08:00 - 20:00

BYF, Bygdøhus' flerhall, Huk Aveny 45, Oslo