TRK "WhC Torsdagserie"

"WhC Torsdagserie" i januar- juni 2019

Deltakelse: fektere fra BYF og andre klubber som er født før 2004
Serie består av 6 treningskonkurranser, alle resultater teller til premieutdeling

Datoene: 24. januar, 28. februar, 21. mars, 11. april, 9. mai, 6. juni

1 treningskonkurranse består av en puljerunde (alle mot alle opptil 5 poeng), poeng i hver konkurranse:

Plass Poeng Plass Poeng Plass Poeng Plass Poeng
1 32 7 17 13 11 19 5
2 28 8 16 14 10 20 4
3 24 9 15 15 9 21 3
4 20 10 14 16 8 22 2
5 19 11 13 17 7 23- 1
6 18 12 12 18 6    

Premier til:

Den beste veteranfekteren (40+ og eldre)

Den beste seniorfekteren (gjelder junior, kadett også)

Den beste kvinnefekteren (alle aldersklasser)

Nyheter

9. mai 2019 kl. 19.30-21:30

14 deltakere

Bartosz Piasecki - 32p.

Emil Friis Ruud - 28p.

Claus Severin Mørch - 24p.

Les mer om resultatene i vedlegg

Neste Torsdagsserie 06. juni 2019

10.05.2019
- BYF

11. april 2019 kl. 19.30-21:30

20 (!) deltakere

Emil Friis Ruud - 32p.

Ferdinand Eliassen - 28p.

Gregor Gilfillan - 24p.

Les mer om fullstendige resultater i vedlegg

Neste Torsdagsserie 09. mai 2019

12.04.2019
- BYF

21. mars 2019 kl. 19.30-21:30

16 deltakere Claus Severin Mørch - 32p.

Bartosz Piasecki - 28p.

Emil Friis Ruud - 24p.

Les mer om fullstendige resultater i vedlegg

Neste Torsdagsserie 11. april 2019

24.03.2019
- BYF

28. februar 2019 kl. 19.30-21:30

13 deltakere

Bartosz Piasecki - 32p.

Gregor Gilfillan - 28p.

Emil Friis Ruud - 24p.

Les mer om fullstendige resultater i vedlegg

28.02.2019
- BYF

24. januar 2019 kl. 19.30-21:30

13 deltakere

Bartosz Piasecki - 32p.

Gregor Gilfillan - 28p.

Justin Griffin - 24p.

Les mer om fullstendige resultater i vedlegg

28.01.2019
- BYF

29. november 2018 kl. 19.30-21:30

16 deltakere

Bartosz Piasecki - 32p.

Claus Severin Mørch - 28p.

Jens Sørum - 24p.

Les mer om fullstendige resultater

01.12.2018
- BYF

19 (!) deltakere

1.Bartosz Piasecki 32p.

2.Claus Severin Mørch 28p.

3.Andreas Klaveness 24p.

Les mer om fullstendige resultater

20.11.2018
- BYF

1. Gregor Gilfillan 32p.

2. Bartosz Piasecki 28p.

2. Geir Stoutland 24p.

Les mer om fullstendige resultater

19.10.2018
- BYF

1. Bartosz Piasecki 32p.

2. Emil Friis Ruud 28p.

3. Ferdinand Eliassen 24p.

Les mer om fullstendige resultater

14.09.2018
- BYF

LES OM SAMMENLAGTE RESULTATER TIL TRENINGSKONKURRANSER

10.06.2018
- BYF

1. Claus S. Mørch 32p.

2. Anton Ræder 28p.

3. Gregor Gilfillan 24p.

4. Caroline Piasecka 20p.

5. Bendik Utne19p.

6. Justin Griffin 18p.

10.06.2018
- BYF

1. Claus S. Mørch 32p.

2. Bartosz Piasecki 28p.

3. Justin Griffin 24p.

4. Benjamin H. Dahlbo 20p.

5. Emil F. Ruud 19p.

6. Gregor Gilfillan 18p.

04.05.2018
- BYF

1. Claus S. Mørch 32p.

2. Gregor D. Gilfillan 28p.

3. Ferdinand Eliassen 24p.

4. Geir Stoutland 20p.

5. Anton Ræder 19p.

6. Casper M. Bendiksen 18p.

13.04.2018
- BYF

1. Claus S. Mørch 32p.

2. Bartosz M. Piasecki 28p.

3. Geir Stoutland 24p.

16.03.2018
- BYF

1. Claus S. Mørch 32p.

2. Bartosz M. Piasecki 28p.

3. Benjamin H. Dahlbo (NjF) 24p.

16.02.2018
- BYF

1. Claus S. Mørch 32p.

2. Bartosz M. Piasecki 28p.

3. Caroline Piasecka 24p.

19.01.2018
- samuilfekting16

Det blir

7 TRK "Onsdagsserie 2018/1": 10. januar, 7. vebruar, 28. vebruar, 4. mars, 25. april, 9. mai, 30. mai

6 TRK "WhC Torsdagsserie 2018/1": 18. januar, 15. vebruar, 15. mars, 12. april, 3. mai, 6. juni

07.01.2018
- BYF

Vi er ferdige med treningskonkurranse WhCup Torsdagsserie for høsten 2017

GRATULERER VINNERE!

Les videre om resultater sammenlagt

01.12.2017
- BYF

Den fjerde konkurransen i høstserie 2017 

13 deltakere

1. Claus Severin Mørch 32p. - alle seire!

2. Bartosz Piasecki 28p.

3. Emil Friis Ruud 24p.

01.12.2017
- samuilfekting16

Den tredje konkurranse i høstserie 2017 

13 deltakere

1. Casper Muus Bendiksen 32p. - alle seire!

2. Bartosz Piasecki 28p.

3. Gregor Gilfillan 24p.

10.11.2017
- BYF

Andre konkurranse i høstserie 2017 

19 (!) deltakere

1. Claus Severin Mørch 32p.

2. Bartosz Piasecki 28p.

3. Ferdinand Eliassen 24p.

24.10.2017
- BYF

Første konkurranse i høstserie 2017 

19 (!) deltakere

1. Bartosz Piasecki 32p.

2. Ingvald Heldal 28p.

3. Gregor Gilfillan 24p.

15.09.2017
- samuilfekting16

Vi er ferdige med treningskonkurranse WhCup Torsdagsserie for våren 2017

Les videre om resultater sammenlagt

10.06.2017
- BYF

10 deltakere

  1. Bartosz M. Piasecki - 15 p.

  2. Casper M. Bendiksen - 12 p.

  3. Gregor Gilfillan - 9 p.

10.06.2017
- samuilfekting16

Torsdagsserie #5 4. mai 2017 13 deltakere

1. Anders J. Svalheim 18p.

2. Bendik Utne BF 15p.

3. Emil F. Ruud 12p.

05.05.2017
- BYF

1. Bartosz M. Piasecki 18.

2. Claus S. Mørch 15p.

3. Tord Fjermestad 12p.

07.04.2017
- BYF

1. Bartosz M. Piasecki 20p.

2. Claus S. Mørch 17p.

3. Stian M. Herbern 14p

17.03.2017
- BYF

Kalender

Mai
MTOTFLS
293012345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112

Aktiviteter

06.06.2019
TRK "WhC TORSDAGSSERIE" 2019/1

19:30 - 21:30

BYF

Aktiviteter

25.05.2019
NØTTERØY CUP 2019 - SESONGENS SISTE STEVNER I UNGDOMSSERIEN

09:00 - 17:00

Wilhelmsenhallen, Rektorveien, Nøtterøy

05.06.2019
TRK "ONSDAGSSERIE 2019/1

19:00 - 21:30

BYF

06.06.2019
TRK "WhC TORSDAGSSERIE" 2019/1

19:30 - 21:30

BYF

08.06.2019
MALMÖ INTERNATIONAL 8-9 JUNI 2019

08:30 - 17:00

Atleticum, Eric Persons väg 5, Malmö

28.06.2019
NORGES MESTERSKAP I U23, SENIOR OG VETERAN KLASSE

08:30 - 17:00

Forum EXPO, Ishockeyveien 1, 4021 Stavanger https://www.google.no/maps/place/Forum+Expo/@58.9545987,5.6946213,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x463a4a9fe078fc25:0x95a7352b6eaedae2!8m2!3d58.954596!4d5.69681

12.08.2019
TRENINGSSAMLING/FEKTELEIR PÅ BYGDØY-BYGDØHUS, 12-16 AUGUST 2019

09:00 - 17:00

Bygdø Fekteklubb, Huk Aveny 45, 0287, Oslo

Aktiviteter

25.05.2019
NØTTERØY CUP 2019 - SESONGENS SISTE STEVNER I UNGDOMSSERIEN

09:00 - 17:00

Wilhelmsenhallen, Rektorveien, Nøtterøy

05.06.2019
TRK "ONSDAGSSERIE 2019/1

19:00 - 21:30

BYF

06.06.2019
TRK "WhC TORSDAGSSERIE" 2019/1

19:30 - 21:30

BYF

08.06.2019
MALMÖ INTERNATIONAL 8-9 JUNI 2019

08:30 - 17:00

Atleticum, Eric Persons väg 5, Malmö

28.06.2019
NORGES MESTERSKAP I U23, SENIOR OG VETERAN KLASSE

08:30 - 17:00

Forum EXPO, Ishockeyveien 1, 4021 Stavanger https://www.google.no/maps/place/Forum+Expo/@58.9545987,5.6946213,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x463a4a9fe078fc25:0x95a7352b6eaedae2!8m2!3d58.954596!4d5.69681

12.08.2019
TRENINGSSAMLING/FEKTELEIR PÅ BYGDØY-BYGDØHUS, 12-16 AUGUST 2019

09:00 - 17:00

Bygdø Fekteklubb, Huk Aveny 45, 0287, Oslo