Nyheter

Uke 7: 11. -17. februar 2019

Treningskonkurranse "Onsdagsserie #3" 13. februar 2019 kl. 19:00

10.02.2019
- BYF

Uke 6: 4. -10. februar 2019

Stevner: 

Europa Cup Kadett i Krakow POL - AK, JSG, trener MP

04.02.2019
- BYF

Uke 5: 28. januar -3. februar 2019

Stevner: 

Treningskonkurranser: TRK WhCup Torsdagsserie 24. januar kl. 19:30

 

21.01.2019
- BYF

Uke 3: 14.-20. januar 2019

NORGES CUP - Siddis Cup i Stavanger

Int. turnering i Osnabruck GER - Andreas Klaveness, trener Mariusz Piasecki

14.01.2019
- BYF

Uke 2: 07.-13. januar 2019

TRK Onsdagsserie #1 - 9. januar 2019

Europa Cadet Circuit Bratislava - Nicklas Aalrud, Andreas Klaveness, trener Mariusz Piasecki

05.01.2019
- BYF

Uke 49: 3-9. desember 2018

Treningskonkurranse "Onsdagssereie #6"

NC Bergen Cup 8-9. desember

 

01.12.2018
- BYF

Uke 47: 19-25. november 2018

Kadett Europa Cup i Bonn GER: AK, NEA, trener - MP

Treningskonkurranse "Onsdagsserie #5" 21. november kl. 19:00

19.11.2018
- BYF

Uke 45: 5-11. oktober 2018

Norges Cup Vinterstøtet 10-11. november 2018 - Njårdhallen

Treningskonkurranse "Onsdagsserie #4" 7. november kl. 19:00

06.11.2018
- BYF

Uke 43: 22-28. oktober 2018

Zorro Cup - Ungdomsserie #2 - Oslo Fekteklubb lørdag 27. oktober 2018

Treningskonkurranse "Onsdagsserie #3" 24. oktober kl. 19:00

22.10.2018
- BYF

Uke 42: 15-21. oktober 2018

Junior- og kadett Nordisk Mesterskap Vilnius 20-21. oktober - Jens Sørum, Anton Ræder, Andreas Klaveness, Nicklas Aalrud, Joachim Storm-Gran. Trenere - MP, SK

Treningskonkurranse WhCup "Torsdagsserie #2" 18. oktober kl. 19:30

15.10.2018
- BYF

Uke 41/2018: 08. - 14. oktober

Stevner: 2018 Ørebro Masters 13-14. oktober

Treningskonkurranser: Onsdagsserie #2 10. oktober 19:00 - 21:30

07.10.2018
- BYF

Uke 39/2018: 24. - 30. september 2018

ÅRETS STØRSTE FEKTEBEGIVENHET –

WORLD CUP SATELLITT TURNERING “OSLO CUP 2018”

 ANGELINI CUP – Ungdomsserie #1 U17/U15/U13/U11

Treningssamling i Oslo U15 og U13

23.09.2018
- BYF

Uke 38/2018: 17. - 23. september 2018

15.09.2018
- BYF

Uke 37/2018: 10. - 16. september 2018

09.09.2018
- BYF

Uke 36/2018: 3. - 9. september 2018

31.08.2018
- BYF

Uke 35/2018 - 27. august - 2. september 2018

26.08.2018
- BYF

Uke 34/2018 - 20.-26. august 2018

01.08.2018
- BYF

Les mer om treninger for alle treningsgrupper før og etter sommerferien

11.06.2018
- BYF

OBS! Trening for grupper E og A på tirsdag 29. mai kl 19:00 avlyst.

24.05.2018
- BYF

Bygdø Fekteklubb har gleden av å invitere til Norges Cup – Åpent Østlandsk Mesterskap 2018 - Bygdøhus 26-27. mai 2018 

Alt om stevner, deltagere, dommere, dugnader og resultater finner du på

ÅPENT ØSTLANDSK MESTERSKAP 2018 websiden

06.04.2018
- samuilfekting16

TRENINGER I VINTERFERIEN 2019

UKE 8 (18.-24. FEBRUAR)

Les mer

13.02.2018
- BYF

Kalender

Februar
MTOTFLS
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728123

Aktiviteter

28.02.2019
TRK "WhC TORSDAGSSERIE" 2019/1

19:30 - 21:30

BYF

02.03.2019
"TOUCHE CUP 2019" SERIE - FEKTEKONKURRANSE #2 I 18+ ARDERSKLASSE

09:00 - 14:30

BYFs fektesal, Bygdøøhus 2. etasje, Huk Aveny 45, Bygdøy, Oslo

06.03.2019
TRK "ONSDAGSSERIE 2019/1

19:00 - 21:30

BYF

09.03.2019
UNGDOMSSERIEN 2018/19 NR. 3 VÅRSTØTET 09-10. mars 2019

08:00 - 17:00

Njård Fekting Sørkedalsveien 106, 0378 Oslo

16.03.2019
JUNIOR U20, KADETT U17, UNGDOM U15 og YNGRE UNGDOM U13 NORGES MESTERSKAP 2019

08:00 - 17:00

Bygdøhus flerhall, Huk Aveny 45, Oslo www.bygdoehus.no

17.03.2019
NORGES LANDSSTEVNE I U13 ALDERSKLASSE

09:00 - 16:00

Bygdøhus fektesal, Huk Aveny 45 2. etasje, Oslo www.bygdoehus.no

21.03.2019
TRK "WhC TORSDAGSSERIE" 2019/1

19:30 - 21:30

BYF

27.03.2019
TRK "ONSDAGSSERIE 2019/1

19:00 - 21:30

BYF

11.04.2019
TRK "WhC TORSDAGSSERIE" 2019/1

19:30 - 21:30

BYF

24.04.2019
TRK "ONSDAGSSERIE 2019/1

19:00 - 21:30

BYF

09.05.2019
TRK "WhC TORSDAGSSERIE" 2019/1

19:30 - 21:30

BYF

15.05.2019
TRK "ONSDAGSSERIE 2019/1

19:00 - 21:30

BYF

05.06.2019
TRK "ONSDAGSSERIE 2019/1

19:00 - 21:30

BYF

06.06.2019
TRK "WhC TORSDAGSSERIE" 2019/1

19:30 - 21:30

BYF

Aktiviteter

25.02.2019
NYBEGYNNERKURS 7-9 år - våren 2019

17:00 - 18:15

BYF

26.02.2019
NYBEGYNNERKURS 10-13 år - våren 2019

16:30 - 17:45

BYF

28.02.2019
TRK "WhC TORSDAGSSERIE" 2019/1

19:30 - 21:30

BYF

02.03.2019
"TOUCHE CUP 2019" SERIE - FEKTEKONKURRANSE #2 I 18+ ARDERSKLASSE

09:00 - 14:30

BYFs fektesal, Bygdøøhus 2. etasje, Huk Aveny 45, Bygdøy, Oslo

06.03.2019
TRK "ONSDAGSSERIE 2019/1

19:00 - 21:30

BYF

09.03.2019
UNGDOMSSERIEN 2018/19 NR. 3 VÅRSTØTET 09-10. mars 2019

08:00 - 17:00

Njård Fekting Sørkedalsveien 106, 0378 Oslo

15.03.2019
DUGNAD UNDER JUNIOR, KADETT OG UNGDOM NORGESMESTERSKAP 16.-17. MARS 2019

18:00 - 19:00

Bygdøhus, Huk Aveny 45, Oslo www.bygdoehus.no

16.03.2019
JUNIOR U20, KADETT U17, UNGDOM U15 og YNGRE UNGDOM U13 NORGES MESTERSKAP 2019

08:00 - 17:00

Bygdøhus flerhall, Huk Aveny 45, Oslo www.bygdoehus.no

16.03.2019
DØMMING UNDER JUNIOR, KADETT OG UNGDOM NORGESMESTERSKAP 16-17. MARS 2019

09:00 - 17:00

Bygdøhus flerhall, Huk Aveny 45, Oslo www.bygdoehus.no

17.03.2019
NORGES LANDSSTEVNE I U13 ALDERSKLASSE

09:00 - 16:00

Bygdøhus fektesal, Huk Aveny 45 2. etasje, Oslo www.bygdoehus.no

12.08.2019
TRENINGSSAMLING/FEKTELEIR PÅ BYGDØY-BYGDØHUS, 12-16 AUGUST 2019

09:00 - 17:00

Bygdø Fekteklubb, Huk Aveny 45, 0287, Oslo

Aktiviteter

25.02.2019
NYBEGYNNERKURS 7-9 år - våren 2019

17:00 - 18:15

BYF

26.02.2019
NYBEGYNNERKURS 10-13 år - våren 2019

16:30 - 17:45

BYF

28.02.2019
TRK "WhC TORSDAGSSERIE" 2019/1

19:30 - 21:30

BYF

02.03.2019
"TOUCHE CUP 2019" SERIE - FEKTEKONKURRANSE #2 I 18+ ARDERSKLASSE

09:00 - 14:30

BYFs fektesal, Bygdøøhus 2. etasje, Huk Aveny 45, Bygdøy, Oslo

06.03.2019
TRK "ONSDAGSSERIE 2019/1

19:00 - 21:30

BYF

09.03.2019
UNGDOMSSERIEN 2018/19 NR. 3 VÅRSTØTET 09-10. mars 2019

08:00 - 17:00

Njård Fekting Sørkedalsveien 106, 0378 Oslo

15.03.2019
DUGNAD UNDER JUNIOR, KADETT OG UNGDOM NORGESMESTERSKAP 16.-17. MARS 2019

18:00 - 19:00

Bygdøhus, Huk Aveny 45, Oslo www.bygdoehus.no

16.03.2019
JUNIOR U20, KADETT U17, UNGDOM U15 og YNGRE UNGDOM U13 NORGES MESTERSKAP 2019

08:00 - 17:00

Bygdøhus flerhall, Huk Aveny 45, Oslo www.bygdoehus.no

16.03.2019
DØMMING UNDER JUNIOR, KADETT OG UNGDOM NORGESMESTERSKAP 16-17. MARS 2019

09:00 - 17:00

Bygdøhus flerhall, Huk Aveny 45, Oslo www.bygdoehus.no

17.03.2019
NORGES LANDSSTEVNE I U13 ALDERSKLASSE

09:00 - 16:00

Bygdøhus fektesal, Huk Aveny 45 2. etasje, Oslo www.bygdoehus.no

12.08.2019
TRENINGSSAMLING/FEKTELEIR PÅ BYGDØY-BYGDØHUS, 12-16 AUGUST 2019

09:00 - 17:00

Bygdø Fekteklubb, Huk Aveny 45, 0287, Oslo