Nyheter

Uke 34 19.-25. august 2019

OBS! Fredagstrening 23. august kl. 16:00 til 18:00 - E,A,B,

Treningssamling NF - fredag - søndag

Trenerkurs NF - lørdag- søndag

Les mer 

18.08.2019
- BYF

Uke 25 17.-23. juni 2019

Siste trening - gruppeavslutninger:

for grupper D og NBU9 -  mandag kl. 17:00

for guppe B - tirsdag kl. 17:00

for grupper A,S,V - torsdag kl. 19:30

Søndag 23. juni - avreise til TS/sommerleir - Gotland

Les mer 

17.06.2019
- BYF

Uke 24 10.-16. juni 2019

Siste trening - gruppeavslutning for grupper C og NB13 -  onsdag kl. 17:45

Mandag 10. juni - påmeldingsfrist til U23, Senior og Veteran NM i Stavanger

Les mer 

09.06.2019
- BYF

Les mer om siste treninger/sommeravslutninger i grupper

Klubben står for brus og frukt, fint om fektere/foreldrene kommer med noe godt.

05.06.2019
- BYF

Bygdø Fekteklubb har alltid hatt en filosofi om at gode trenere er en forutsetning for kontinuitet og sportslig suksess.  

Les mer

02.06.2019
- BYF

Uke 3. - 9. juni 2019

Siste treningskonkurranser i Onsdags- og Torsdagsserier

Onsdagsserie #8 - 5. juni kl. 19:00

Torsdagsserie #6 - 6. juni kl. 19:30

Les mer

02.06.2019
- BYF

Uke 22 - 27. mai -2. juni 2019

U23 EM Plovdiv BUL - Emil Friis Ruud, Tord Fjermestad, trener Samuil Kaminski

OBS! Treninger avlyst:

ONSDAG den 29. mai 2019

Gruppe NBU13 – 16:30

Gruppe C – 17:45

TORSDAG den 30. mai 2019

Gruppe B -17:00

beklager ulempene

 

27.05.2019
- BYF

Uke 20:  13. - 19. mai 2019

- TRK "Onsdagsserie #7" 15. mai kl. 19:00

- 17. mai - FRI

11.05.2019
- BYF

Uke 18:  29. april -5. mai 2019

1. Ungdomslekene 2019 i Lillehammer 4-5. mai https://www.facebook.com/events/2090382481054199/

2.  Bydelens Dag på Frogner stadion 4. mai https://www.facebook.com/events/837762896564583/

29.04.2019
- BYF

Uke 17:  22.-28. april 2019

1. Treningskonkurranse "Onsdagsserie #6" 24. april kl. 19:00

2.  27-28. april U23 Europa Cup i Gliwice POL - EFR, FE, JS, TF, trener - SK

3.  27-28. april NFs trenerkurs på BYFs fektesal - kursleder MP

21.04.2019
- BYF

Uke 15:  8.-14. april 2019

Treningskonkurranse WhCup Torsdagsserie #4 11. april kl. 19:30

 

08.04.2019
- BYF

Uke 14: 1.-7. april 2019

Stevner/samlinger

1. U23 Europa Cup Lausanne SUI - EFR, FE, trener SK

2. Treningssamling U15, U13 på BYF - ChK, EH, IS, EI-J, FPPH, trener Anna Rostkowska

01.04.2019
- BYF

Uke 13: 25.-31. mars 2019

1. TRK Onsdagsserie #5 27. mars 2019 kl. 19:00

 

25.03.2019
- BYF

Uke 12: 18.-24. mars 2019

1. TRK WhCup Torsdagsserie #3 21. mars 2019 kl. 19:30

2. Challenge Wratislavia - IT turnering U15, U13 - Wroclaw POL - trenere SK, MP, fektere CK, IS, EH, EI-J, FPH

19.03.2019
- BYF

Uke 11: 11.-17. mars 2019

1. IT EUGEN FILLOL - STOCKHOLM 16-17. mars: Emil Friis Ruud, Ferdinand Eliassen

2. STORT ARRANGEMENT I REGI AV BYF 15-17. mars - JUNIOR, KADETT, UNGDOM MESTERSKAP

- Programmet - last ned

Live result

- Arangement på Facebook

 

10.02.2019
- BYF

Uke 6: 4. -10. februar 2019

Stevner: 

Europa Cup Kadett i Krakow POL - AK, JSG, trener MP

04.02.2019
- BYF

Uke 5: 28. januar -3. februar 2019

Stevner: 

Treningskonkurranser: TRK WhCup Torsdagsserie 24. januar kl. 19:30

 

21.01.2019
- BYF

Uke 3: 14.-20. januar 2019

NORGES CUP - Siddis Cup i Stavanger

Int. turnering i Osnabruck GER - Andreas Klaveness, trener Mariusz Piasecki

14.01.2019
- BYF

Uke 2: 07.-13. januar 2019

TRK Onsdagsserie #1 - 9. januar 2019

Europa Cadet Circuit Bratislava - Nicklas Aalrud, Andreas Klaveness, trener Mariusz Piasecki

05.01.2019
- BYF

Uke 49: 3-9. desember 2018

Treningskonkurranse "Onsdagssereie #6"

NC Bergen Cup 8-9. desember

 

01.12.2018
- BYF

Uke 47: 19-25. november 2018

Kadett Europa Cup i Bonn GER: AK, NEA, trener - MP

Treningskonkurranse "Onsdagsserie #5" 21. november kl. 19:00

19.11.2018
- BYF

Uke 45: 5-11. oktober 2018

Norges Cup Vinterstøtet 10-11. november 2018 - Njårdhallen

Treningskonkurranse "Onsdagsserie #4" 7. november kl. 19:00

06.11.2018
- BYF

Uke 43: 22-28. oktober 2018

Zorro Cup - Ungdomsserie #2 - Oslo Fekteklubb lørdag 27. oktober 2018

Treningskonkurranse "Onsdagsserie #3" 24. oktober kl. 19:00

22.10.2018
- BYF

Uke 42: 15-21. oktober 2018

Junior- og kadett Nordisk Mesterskap Vilnius 20-21. oktober - Jens Sørum, Anton Ræder, Andreas Klaveness, Nicklas Aalrud, Joachim Storm-Gran. Trenere - MP, SK

Treningskonkurranse WhCup "Torsdagsserie #2" 18. oktober kl. 19:30

15.10.2018
- BYF

Uke 41/2018: 08. - 14. oktober

Stevner: 2018 Ørebro Masters 13-14. oktober

Treningskonkurranser: Onsdagsserie #2 10. oktober 19:00 - 21:30

07.10.2018
- BYF

Uke 39/2018: 24. - 30. september 2018

ÅRETS STØRSTE FEKTEBEGIVENHET –

WORLD CUP SATELLITT TURNERING “OSLO CUP 2018”

 ANGELINI CUP – Ungdomsserie #1 U17/U15/U13/U11

Treningssamling i Oslo U15 og U13

23.09.2018
- BYF

Uke 38/2018: 17. - 23. september 2018

15.09.2018
- BYF

Uke 37/2018: 10. - 16. september 2018

09.09.2018
- BYF

Uke 36/2018: 3. - 9. september 2018

31.08.2018
- BYF

Uke 35/2018 - 27. august - 2. september 2018

26.08.2018
- BYF

Uke 34/2018 - 20.-26. august 2018

01.08.2018
- BYF

Les mer om treninger for alle treningsgrupper før og etter sommerferien

11.06.2018
- BYF

OBS! Trening for grupper E og A på tirsdag 29. mai kl 19:00 avlyst.

24.05.2018
- BYF

Bygdø Fekteklubb har gleden av å invitere til Norges Cup – Åpent Østlandsk Mesterskap 2018 - Bygdøhus 26-27. mai 2018 

Alt om stevner, deltagere, dommere, dugnader og resultater finner du på

ÅPENT ØSTLANDSK MESTERSKAP 2018 websiden

06.04.2018
- samuilfekting16

TRENINGER I VINTERFERIEN 2019

UKE 8 (18.-24. FEBRUAR)

Les mer

13.02.2018
- BYF

Kalender

August
MTOTFLS
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311

Aktiviteter

02.09.2019
NYBEGYNNERKURS 7-9 år - høsten 2019

17:00 - 18:15

Bygdø Fekteklubb, Huk Aveny 45, 0287, Oslo

05.09.2019
NYBEGYNNERKURS 10-13 år - høsten 2019

17:00 - 18:15

Bygdø Fekteklubb, Huk Aveny 45, 0287, Oslo

19.09.2019
KÅRDELEK PÅ BAKS

14:00 - 15:00

Bygdøy skole gymsal

21.09.2019
"Angelini Cup" - 1. stevnet i Ungdomsserien i 2019/20 sesong

08:00 - 20:00

BYF, Bygdøhus' flerhall, Huk Aveny 45, Oslo