Ukeplan - uke 39/2018 for senior, junior og kadettfektere

Uke 39/2018: 24. - 30. september 2018

ÅRETS STØRSTE FEKTEBEGIVENHET –

WORLD CUP SATELLITT TURNERING “OSLO CUP 2018”

 ANGELINI CUP – Ungdomsserie #1 U17/U15/U13/U11

Treningssamling i Oslo U15 og U13

2018-09-23
BYF

DATO

Beskrivelse

Var.

MANDAG 24. september

A, S, V: 19.30-21.30

 

  1. ind. oppvarming, ballspil
  2. Ind. leksjoner, kamptrening sammen med gr. S, V.
  3. Selvstendig fektearbeid (benarbeid, stikkepute),

H.U.S.K. øvelser, uttøyning, avslutning (individuelt)

Våpensjekk før stevner

15’

80’

20’

 

TIRSDAG 25. september

A 19:00-21:00

  1. Felles oppvarming, ballspill
  2. Benarbeid
  3. Fekteøvelser, ind. leksjoner, kamptrening
  4. Uttøyning, avslutning (individuelt)
  5. Våpensjekk før stevner

30’

20’

50’

20’

ONSDAG 26. september

A+S kl. 19.00-21.00

  1. Oppvarming
  2. Kamper med oppgaver, ind. leksjoner
  3. Benarbeid, H.U.S.K.
  4. Uttøyning, avslutning (individuelt)

Våpensjekk før stevner

15’

75’

15’

15’

TORSDAG 27. september

A+S+V kl.19.00-21.30

19:00 - BYFs fektere utleverer programblader med fekte- og sponsorreklame på Bygdøy postkasser etter planlagte ruter

  1. Felles oppvarming
  2. Ind. leksjoner, kamptrening sammen med gr. S, V.
  3. Selvstendig fektearbeid (benarbeid, stikkepute),

H.U.S.K. øvelser, uttøyning, avslutning (individuelt)

Våpensjekk før stevner

 

 

 

 

 

 

 

15’

85’

20’

 

FREDAG 28. september

18:00 - RIGGING TIL WCS OSLO CUP 2018 – stor sal

19:30 Treningssamling i Oslo U15 og U13 – økt 1. - fektesal

 

LØRDAG 29. september

World Cup Satellitt OSLO CUP 2018 -stor sal

Treningssamling i Oslo U15 og U13 - fektesal

 

SØNDAG 30. september

TRENINGSDAG etter OC 2018 - fektesal

ANGELINI CUP – Ungdomsserie #1 U17/U15/U13/U11 – stor sal

Ca 18:00 - OPPRYDDING

 

Kalender

Oktober
MTOTFLS
30123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123

Aktiviteter

15.10.2019
FEKTEINSPIRERT FYSISK TRENING FOR KVINNER

10:00 - 11:30

Bygdø Fekteklubb, Huk Aveny 45, 0287, Oslo

17.10.2019
KÅRDELEK PÅ BAKS

14:00 - 15:00

Bygdøy skole gymsal

24.10.2019
TRK "WhC TORSDAGSSERIE" 2019/2

19:30 - 21:30

BYF

26.10.2019
ZORRO CUP - 2. turnering i UNGDOMSSERIEN 2019/20

08:30 - 18:00

Oslo Fekteklubb, Hovseterhallen, Hovseterveien 76, 0768 Oslo

30.10.2019
TRK "ONSDAGSSERIE 2019/2

19:00 - 21:30

BYF

09.11.2019
Örebro Masters 2019 (SWE)

08:00 - 18:55

Örebro universitet, Gymnastik och Idrottshuset, hall I1 & I2 Fakultetsgatan 1, Örebro GPS: 59.253898, 15.253873

16.11.2019
Vinterstøtet 2019 - Norges Cup Stevner

08:00 - 18:00

Njård Fekting - Njårdhallen, Sørkedalsveien 106, 0378 Oslo

23.11.2019
Treningshelg på Bygdø Fekteklubb

11:00 - 16:00

Bygdø Fekteklubb, Huk Aveny 45, 0287, Oslo