Ukeplan - uke 18/2019 for senior-, junior- og kadettfektere

Uke 18:  29. april -5. mai 2019

1. Ungdomslekene 2019 i Lillehammer 4-5. mai https://www.facebook.com/events/2090382481054199/

2.  Bydelens Dag på Frogner stadion 4. mai https://www.facebook.com/events/837762896564583/

2019-04-29
BYF

DATO

Beskrivelse

Var.

MANDAG 29. april

A, S, V: 19.30-21.30

 

  1. Ind. oppvarming, ballspill
  2. Ind. leksjoner, kamptrening sammen med gr. S, V.
  3. Selvstendig fektearbeid (benarbeid, stikkepute),

H.U.S.K. øvelser, uttøyning, avslutning (individuelt)

30’

70’

20’

 

TIRSDAG 30. april

A 19:00 -21:00

  1. Felles oppvarming, ballspill
  2. Benarbeid
  3. Fekteøvelser, ind. leksjoner, kamptrening
  4. Uttøyning, avslutning (individuelt)
  5. Våpensjekk før stevner

30’

20’

50’

20’

ONSDAG 1. mai

A+B+S+C kl. 19.00-21.30

  1. 1.      Oppvarming
  2. 2.      Kamper med oppgaver, ind. leksjoner
  3. 3.      Benarbeid
  4. 4.      Uttøyning, avslutning (individuelt)

Våpensjekk før stevner

15’

80’

15’

10’

TORSDAG 2. mai

A+S+V kl.19.30-21.30

  1. Ind. oppvarming, ballspill
  2. Ind. leksjoner, kamptrening sammen med gr. S, V.
  3. Selvstendig fektearbeid (benarbeid, stikkepute),

H.U.S.K. øvelser, uttøyning, avslutning (individuelt)

Våpensjekk før stevner

30’

70’

20’

 

FREDAG 3. april

Treninger etter ind. planer

 

LØRDAG 4. april

UNGDOMSLEKENE I LILLEHAMMER – NORGES CUP

BYDELENS DAG PÅ FROGNER STADION

 

SØNDAG 5. april

UNGDOMSLEKENE I LILLEHAMMER – NORGES CUP

 

DATO

Beskrivelse

Var.

MANDAG 29. april

A, S, V: 19.30-21.30

 

  1. Ind. oppvarming, ballspill
  2. Ind. leksjoner, kamptrening sammen med gr. S, V.
  3. Selvstendig fektearbeid (benarbeid, stikkepute),

H.U.S.K. øvelser, uttøyning, avslutning (individuelt)

30’

70’

20’

 

TIRSDAG 30. april

A 19:00 -21:00

  1. Felles oppvarming, ballspill
  2. Benarbeid
  3. Fekteøvelser, ind. leksjoner, kamptrening
  4. Uttøyning, avslutning (individuelt)
  5. Våpensjekk før stevner

30’

20’

50’

20’

ONSDAG 1. mai

A+B+S+C kl. 19.00-21.30

  1. 1.      Oppvarming
  2. 2.      Kamper med oppgaver, ind. leksjoner
  3. 3.      Benarbeid
  4. 4.      Uttøyning, avslutning (individuelt)

Våpensjekk før stevner

15’

80’

15’

10’

TORSDAG 2. mai

A+S+V kl.19.30-21.30

  1. Ind. oppvarming, ballspill
  2. Ind. leksjoner, kamptrening sammen med gr. S, V.
  3. Selvstendig fektearbeid (benarbeid, stikkepute),

H.U.S.K. øvelser, uttøyning, avslutning (individuelt)

Våpensjekk før stevner

30’

70’

20’

 

FREDAG 3. april

Treninger etter ind. planer

 

LØRDAG 4. april

UNGDOMSLEKENE I LILLEHAMMER – NORGES CUP

BYDELENS DAG PÅ FROGNER STADION

 

SØNDAG 5. april

UNGDOMSLEKENE I LILLEHAMMER – NORGES CUP

 

Kalender

Juli
MTOTFLS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Aktiviteter

12.08.2019
TRENINGSSAMLING/FEKTELEIR PÅ BYGDØY-BYF, 12-16 AUGUST 2019

09:00 - 17:00

Bygdø Fekteklubb, Huk Aveny 45, 0287, Oslo

Aktiviteter

12.08.2019
TRENINGSSAMLING/FEKTELEIR PÅ BYGDØY-BYF, 12-16 AUGUST 2019

09:00 - 17:00

Bygdø Fekteklubb, Huk Aveny 45, 0287, Oslo

Aktiviteter

12.08.2019
TRENINGSSAMLING/FEKTELEIR PÅ BYGDØY-BYF, 12-16 AUGUST 2019

09:00 - 17:00

Bygdø Fekteklubb, Huk Aveny 45, 0287, Oslo