Ukeplan - uke 4/2020 for senior, junior og kadett fektere

Uke 4/2020 - 20. - 26. Januar 2020

Ukens stevner - 

ECC Espoo FIN - ChK, FPPH, EH, IS, EI-J

U23 EC Busto Arsizio ITA - EFR

Ukens treningskonkurranse - Torsdagsserie #1 24. februar kl. 19:30

Felles trening fredag 24. januar kl. 17:00-18:30

2020-01-19
BYF

DATO

Beskrivelse

Var.

MANDAG 20. Januar

E+A+S+V

kl.19.30-21.30

 

  1. Ind. oppvarming, ballspill
  2. Ind. leksjoner, kamptrening sammen med gr. S, V.
  3. Selvstendig fektearbeid (benarbeid, stikkepute),

H.U.S.K. øvelser, uttøyning, avslutning (individuelt)

30’

70’

20’

 

TIRSDAG 21. Januar

A+S

19:00 -21:00

  1. Felles oppvarming
  2. Benarbeid
  3. Fekteøvelser, ind. leksjoner, kamptrening
  4. Uttøyning, avslutning (individuelt)

30’

20’

50’

20’

ONSDAG 22. Januar

A+B+S

kl. 19.00-21.00

  1. Oppvarming
  2. Kamper med oppgaver, ind. leksjoner
  3. Benarbeid
  4. Uttøyning, avslutning (individuelt)

15’

80’

15’

10’

TORSDAG 23. Januar

A+S+V

kl.19.30-21.30

  1. Ind. oppvarming,

”TORSDAGSSERIE - WhCup #1”

  1. Selvstendig fektearbeid (benarbeid, stikkepute),

H.U.S.K. øvelser, uttøyning, avslutning (individuelt)

15’

90’

 

15’

FREDAG 24. Januar

FELLES TRENING 17:00 - 18:30

Treninger etter ind. planer.

Avreise til U23 Europa Cup Busto Arsizio ITA: EFR, SK

Avreise til U17 Europa Cup Espoo FIN: EH, IS, FPPH, EI-J, trener MP

 

LØRDAG 25. Januar

U23 Europa Cup Busto Arsizio ITA: EFR, SK

U17 Europa Cup ind. Espoo FIN: EH, IS, FPPH, EI-J,

trener MP

 

SØNDAG 26. Januar

U17 Europa Cup lag Espoo FIN: EH, IS, FPPH, EI-J,

trener MP

 

Kalender

Februar
MTOTFLS
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
2425262728291

Aktiviteter

26.02.2020
NYBEGYNNERKURS 7-9 år - våren 2020

16:45 - 17:45

Bygdø Fekteklubb, Huk Aveny 45, 0287, Oslo

27.02.2020
NYBEGYNNERKURS 10-13 år - våren 2020

17:00 - 18:15

Bygdø Fekteklubb, Huk Aveny 45, 0287, Oslo

29.02.2020
UNGDOMSSERIEN 2019/20 NR. 3 VÅRSTØTET 29. februar-1. mars 2020

08:00 - 17:00

Njård Fekting Sørkedalsveien 106, 0378 Oslo

21.03.2020
JUNIOR U20, KADETT U17, UNGDOM U15 og YNGRE UNGDOM U13 NORGES MESTERSKAP 2020 21.-22. mars

08:00 - 17:00

Njård Fekting, Njårdhallen, Sørkedalsveien 106, 0378 Oslo

22.03.2020
NORGES LANDSSTEVNE 2020 I U13 ALDERSKLASSE

09:00 - 16:00

Njård Fekting, Njårdhallen, Sørkedalsveien 106, 0378 Oslo

24.04.2020
NORGES MESTERSKAP 2020 I U23, SENIOR OG VETERAN KLASSE 24.-26. april

08:30 - 17:00

Haukelandshallen, St. Olavsvei 50, 5052 BERGEN

08.05.2020
ÅPENT ØSTLANDSK MESTERSKAP 2020 - NORGES CUP PÅ HJEMMEBANE! 8.-9. mai

08:00 - 19:00

Bygdøhus, Huk Aveny 45, Bygdøy

30.05.2020
NØTTERØY CUP 2020 - SESONGENS SISTE STEVNER I UNGDOMSSERIEN 30.-31.05.

08:00 - 17:00

Wilhelmsenhallen, Rektorveien, Nøtterøy