Ukeplan - uke 6/2020 for senior, junior og kadett fektere

Uke 6/2020 - 03. - 09. Februar

Ukens stevner - 

ECC Krakow POL- FPPH, EH, IS, EI-J, trenere MP og SK

Felles trening fredag 7. februar kl. 17:00-18:30

2020-02-02
BYF

DATO

Beskrivelse

Var.

MANDAG 3. februar

kl.19.30-21.30

 

  1. Ind. oppvarming, ballspill
  2. Ind. leksjoner, kamptrening
  3. Selvstendig fektearbeid (Fotarbeid, stikkepute),

H.U.S.K. øvelser, uttøyning, avslutning (individuelt)

Våpensjekk før stevner

15’

85’

20’

 

TIRSDAG 4. februar

19:00 -21:00

  1. Felles oppvarming
  2. Fotarbeid
  3. Fekteøvelser, ind. leksjoner, kamptrening
  4. H.U.S.K.

Våpensjekk før stevner

20’

20’

60’

20’

ONSDAG 5. februar

kl. 19.00-21.00

  1. Oppvarming
  2. Kamper med oppgaver, ind. leksjoner
  3. Fotarbeid

Uttøyning, avslutning (individuelt)

Våpensjekk før stevner

15’

80’

15’

10’

TORSDAG 6. februar

kl. 19.30-21.30

  1. Ind. oppvarming, ballspill
  2. Ind. leksjoner, kamptrening sammen med gr. S, V.
  3. Selvstendig fektearbeid (Fotarbeid, stikkepute),

H.U.S.K. øvelser, uttøyning, avslutning (individuelt)

30’

70’

20’

 

FREDAG 7. februar

Treninger etter ind. planer.

FELLES TRENING – AR - 17:00 – 18:30

Avreise til U17 Europa Cup Krakow POL: EH, IS, FPPH, EI-J, trenere MP og SK

 

LØRDAG 8. februar

Treninger etter ind. planer.

U17 Europa Cup Krakow POL: EH, IS, FPPH, EI-J, trenere MP og SK

 

SØNDAG 9. februar

fri

 

Kalender

Februar
MTOTFLS
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
2425262728291

Aktiviteter

26.02.2020
NYBEGYNNERKURS 7-9 år - våren 2020

16:45 - 17:45

Bygdø Fekteklubb, Huk Aveny 45, 0287, Oslo

27.02.2020
NYBEGYNNERKURS 10-13 år - våren 2020

17:00 - 18:15

Bygdø Fekteklubb, Huk Aveny 45, 0287, Oslo

29.02.2020
UNGDOMSSERIEN 2019/20 NR. 3 VÅRSTØTET 29. februar-1. mars 2020

08:00 - 17:00

Njård Fekting Sørkedalsveien 106, 0378 Oslo

21.03.2020
JUNIOR U20, KADETT U17, UNGDOM U15 og YNGRE UNGDOM U13 NORGES MESTERSKAP 2020 21.-22. mars

08:00 - 17:00

Njård Fekting, Njårdhallen, Sørkedalsveien 106, 0378 Oslo

22.03.2020
NORGES LANDSSTEVNE 2020 I U13 ALDERSKLASSE

09:00 - 16:00

Njård Fekting, Njårdhallen, Sørkedalsveien 106, 0378 Oslo

24.04.2020
NORGES MESTERSKAP 2020 I U23, SENIOR OG VETERAN KLASSE 24.-26. april

08:30 - 17:00

Haukelandshallen, St. Olavsvei 50, 5052 BERGEN

08.05.2020
ÅPENT ØSTLANDSK MESTERSKAP 2020 - NORGES CUP PÅ HJEMMEBANE! 8.-9. mai

08:00 - 19:00

Bygdøhus, Huk Aveny 45, Bygdøy

30.05.2020
NØTTERØY CUP 2020 - SESONGENS SISTE STEVNER I UNGDOMSSERIEN 30.-31.05.

08:00 - 17:00

Wilhelmsenhallen, Rektorveien, Nøtterøy