Ukeplan - uke 7/2020 for senior, junior og kadett fektere

Uke 7/2020 - 10. - 16. Februar

Ukens stevne - 2020 Challenge Bernadotte - Interasjonal turnering Stockholm - AK, trener MP

Treningskonkurranse - Onsdagsserie #2 12. februar kl. 19:00

Felles trening - AR - fredag 14. februar kl. 17:00-18:30

2020-02-10
BYF

DATO

Beskrivelse

Var.

MANDAG 10. februar

E, A, S, V: 19.30-21.30

 

  1. Ind. oppvarming, ballspill
  2. Ind. leksjoner, kamptrening sammen med gr. S, V.
  3. Selvstendig fektearbeid (benarbeid, stikkepute),

H.U.S.K. øvelser, uttøyning, avslutning (individuelt)

30’

70’

20’

 

TIRSDAG 11. februar

E, A 19:00 -21:00

  1. Felles oppvarming
  2. Benarbeid
  3. Fekteøvelser, ind. leksjoner, kamptrening
  4. Uttøyning, avslutning (individuelt)

30’

20’

50’

20’

ONSDAG 12. februar

E, A, S kl.

19.00-21.30

  1. Ind. Oppvarming, forberedelse til TRK
  2. 2.      TRK” ONSDAGSSERIE” #2

Uttøyning, avslutning (individuelt)

15’

90’

15’

TORSDAG 13. februar

E,A,S,V

kl.19.30-21.30

  1. Ind. oppvarming, ballspill
  2. Ind. leksjoner, kamptrening sammen med gr. S, V.
  3. Selvstendig fektearbeid (fotarbeid, stikkepute),

H.U.S.K. øvelser, uttøyning , avslutning (individuelt)

30’

70’

20’

 

FREDAG 14. februar

Treninger etter ind. planer. 

FELLES TRENING – AR - 17:00 – 18:30

 

LØRDAG 15. februar

IT Challenge Bernadotte Stockholm –

AK, trener MP

 

SØNDAG 16. februar

fri

 

Kalender

Februar
MTOTFLS
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
2425262728291

Aktiviteter

26.02.2020
NYBEGYNNERKURS 7-9 år - våren 2020

16:45 - 17:45

Bygdø Fekteklubb, Huk Aveny 45, 0287, Oslo

27.02.2020
NYBEGYNNERKURS 10-13 år - våren 2020

17:00 - 18:15

Bygdø Fekteklubb, Huk Aveny 45, 0287, Oslo

29.02.2020
UNGDOMSSERIEN 2019/20 NR. 3 VÅRSTØTET 29. februar-1. mars 2020

08:00 - 17:00

Njård Fekting Sørkedalsveien 106, 0378 Oslo

21.03.2020
JUNIOR U20, KADETT U17, UNGDOM U15 og YNGRE UNGDOM U13 NORGES MESTERSKAP 2020 21.-22. mars

08:00 - 17:00

Njård Fekting, Njårdhallen, Sørkedalsveien 106, 0378 Oslo

22.03.2020
NORGES LANDSSTEVNE 2020 I U13 ALDERSKLASSE

09:00 - 16:00

Njård Fekting, Njårdhallen, Sørkedalsveien 106, 0378 Oslo

24.04.2020
NORGES MESTERSKAP 2020 I U23, SENIOR OG VETERAN KLASSE 24.-26. april

08:30 - 17:00

Haukelandshallen, St. Olavsvei 50, 5052 BERGEN

08.05.2020
ÅPENT ØSTLANDSK MESTERSKAP 2020 - NORGES CUP PÅ HJEMMEBANE! 8.-9. mai

08:00 - 19:00

Bygdøhus, Huk Aveny 45, Bygdøy

30.05.2020
NØTTERØY CUP 2020 - SESONGENS SISTE STEVNER I UNGDOMSSERIEN 30.-31.05.

08:00 - 17:00

Wilhelmsenhallen, Rektorveien, Nøtterøy