ÅPENT ØSTLANDSK MESTERSKAP 2018 - medaljeoversikt

  BF BYF NjF FF NØF KF STF OF TTF OSI
SD    B G          S  B  
SH G B  B             S
JD S,B,B             G    
JH S B G, B              
KD G,S,B                B  
KH     G,S,B     B        
U15J G,S,B               B  
U15G         G,B    S,B      
U13J       S          G  
U13G   B         S,B  G    
GULL 3  0 3  0  1 0  0 2  0
SØLV 4 1  0 1  0
BRONSE 4  3 1 2  3

Kalender

Februar
MTOTFLS
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
2425262728291

Aktiviteter

08.05.2020
ÅPENT ØSTLANDSK MESTERSKAP 2020 - NORGES CUP PÅ HJEMMEBANE! 8.-9. mai

08:00 - 19:00

Bygdøhus, Huk Aveny 45, Bygdøy

Kalender

Februar
MTOTFLS
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
2425262728291

Aktiviteter

19.02.2020
NYBEGYNNERKURS 7-9 år - våren 2020

16:45 - 17:45

Bygdø Fekteklubb, Huk Aveny 45, 0287, Oslo

20.02.2020
NYBEGYNNERKURS 10-13 år - våren 2020

17:00 - 18:15

Bygdø Fekteklubb, Huk Aveny 45, 0287, Oslo

29.02.2020
UNGDOMSSERIEN 2019/20 NR. 3 VÅRSTØTET 29. februar-1. mars 2020

08:00 - 17:00

Njård Fekting Sørkedalsveien 106, 0378 Oslo

21.03.2020
JUNIOR U20, KADETT U17, UNGDOM U15 og YNGRE UNGDOM U13 NORGES MESTERSKAP 2020 21.-22. mars

08:00 - 17:00

Njård Fekting, Njårdhallen, Sørkedalsveien 106, 0378 Oslo

22.03.2020
NORGES LANDSSTEVNE 2020 I U13 ALDERSKLASSE

09:00 - 16:00

Njård Fekting, Njårdhallen, Sørkedalsveien 106, 0378 Oslo

24.04.2020
NORGES MESTERSKAP 2020 I U23, SENIOR OG VETERAN KLASSE 24.-26. april

08:30 - 17:00

Haukelandshallen, St. Olavsvei 50, 5052 BERGEN

08.05.2020
ÅPENT ØSTLANDSK MESTERSKAP 2020 - NORGES CUP PÅ HJEMMEBANE! 8.-9. mai

08:00 - 19:00

Bygdøhus, Huk Aveny 45, Bygdøy

30.05.2020
NØTTERØY CUP 2020 - SESONGENS SISTE STEVNER I UNGDOMSSERIEN 30.-31.05.

08:00 - 17:00

Wilhelmsenhallen, Rektorveien, Nøtterøy

Aktiviteter

19.02.2020
NYBEGYNNERKURS 7-9 år - våren 2020

16:45 - 17:45

Bygdø Fekteklubb, Huk Aveny 45, 0287, Oslo

20.02.2020
NYBEGYNNERKURS 10-13 år - våren 2020

17:00 - 18:15

Bygdø Fekteklubb, Huk Aveny 45, 0287, Oslo

29.02.2020
UNGDOMSSERIEN 2019/20 NR. 3 VÅRSTØTET 29. februar-1. mars 2020

08:00 - 17:00

Njård Fekting Sørkedalsveien 106, 0378 Oslo

21.03.2020
JUNIOR U20, KADETT U17, UNGDOM U15 og YNGRE UNGDOM U13 NORGES MESTERSKAP 2020 21.-22. mars

08:00 - 17:00

Njård Fekting, Njårdhallen, Sørkedalsveien 106, 0378 Oslo

22.03.2020
NORGES LANDSSTEVNE 2020 I U13 ALDERSKLASSE

09:00 - 16:00

Njård Fekting, Njårdhallen, Sørkedalsveien 106, 0378 Oslo

24.04.2020
NORGES MESTERSKAP 2020 I U23, SENIOR OG VETERAN KLASSE 24.-26. april

08:30 - 17:00

Haukelandshallen, St. Olavsvei 50, 5052 BERGEN

08.05.2020
ÅPENT ØSTLANDSK MESTERSKAP 2020 - NORGES CUP PÅ HJEMMEBANE! 8.-9. mai

08:00 - 19:00

Bygdøhus, Huk Aveny 45, Bygdøy

30.05.2020
NØTTERØY CUP 2020 - SESONGENS SISTE STEVNER I UNGDOMSSERIEN 30.-31.05.

08:00 - 17:00

Wilhelmsenhallen, Rektorveien, Nøtterøy