Nyheter

Grupper B,C,D,alle NB.– ferie

NYTT! Det er mulig å registrere seg på individuelle leksjoner av BYFs trener Anna Rostkowska

Registrering på oppslagstaven på salen eller på epost anna@bygdofekting.no 

LES MER om andre treningsgrupper, leksjonstider og dugnader

25.09.2019
- BYF

Nye treninger for nybegynnere i alle aldere starter fra 2. september

Les mer om tilbydet vårt

08.08.2019
- BYF

Hei alle klubbmedlemmer

Bli med på fredagstreninger ledet av BYFs trener Anna Rostkowska!

Fredagstreninger er en bra kombinasjon av felles kamptreninger/circuittreninger og individuelle leksjoner

Les mer om datoer, tider og aldersgrupper

23.09.2019
- BYF

Det var 19 BYFs ungdom- og barnefektere som deltok i turneringen

Gratulerer medaljevinnerne:

Franz Philip Pap Holmen - gull i U15, sølv i U17

Viktor Hagen Breivik - sølv i U15, bronse i U17

Kristoffer Solvikaas - bronse i U13

Se resultatene her

22.09.2019
- BYF

Vi åpner salen vår etter sommerferien mandag 5. august!

Les mer om treninger for forskjellige aldersgrupper.

27.07.2019
- BYF

Bygdø Fekteklubb har alltid hatt en filosofi om at gode trenere er en forutsetning for kontinuitet og sportslig suksess.  

Les mer

02.06.2019
- BYF

Gode nyheter fra COGNAC i Frankrike: RAGNHILD SKÅLID og ELISABETH SKAAR NILSEN (begge fra Bygdø Fekteklubb) kom til topp 8 på Europa Veteran Mesterskap i klasse EDV1

GRATULERER MASSE!

Les mer om resultatene

02.06.2019
- BYF

Det første tiltaket var presentasjonen på Bydelens Dag på Frogner Stadion. Masse gjester og god stemning! Flott synliggjøring av både klubben og fekting!

Flere bilder på https://www.facebook.com/pg/bygdofekting/photos/?tab=album&album_id=2519155808102862

07.05.2019
- BYF

Inge Sørum og Franz Philip Pap Holmen kom på 1. og 2. plass i  U15 klasse på Ungdomslekene 2019 i Lillehammer.

GRATULERER!

I U13 klasse Viktor Hagen Breivik 2. plass og Franz Philip på 3.

GRATULERER!

Seks av tretten deltakere i U13 klasse fra BYF!

Les Mer

04.05.2019
- BYF

Emil kom på 28. plass i U23 Europa Cup i Gliwice (POL) i blant 128 deltagere fra 8 land.

Ikke så verst Emil!

BYFs lag (Emil, Tord Fjermestad, Ferdinand Eliassen, Jen Sørum) kom på 10. plass i lagkonkurranse.

LES MER om resultatene

29.04.2019
- BYF

Gratulerer Franz Philip Pap Holmen og Viktor Jarl Hagen Breivik med gull og sølv i U13 klasse! Samuel Klouman Stoknes fikk sølv i U17 kadettklasse!

Les mer om gode resultatene

10.03.2019
- BYF

Emil Friis Ruud kom på en fantastisk 3. plass i blant 178 dektakere i U23 Europa Cup i Busto Arsizio ITA! Gratulerer!

Han er nr. 24 i Europeisk U23 ranking . Det er høyeste plassering av norske fektere i internasjonale rankinglister per nå.

26.01.2019
- BYF

Kalender

Oktober
MTOTFLS
30123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123

Aktiviteter

22.10.2019
FEKTEINSPIRERT FYSISK TRENING FOR KVINNER

10:00 - 11:30

Bygdø Fekteklubb, Huk Aveny 45, 0287, Oslo

24.10.2019
KÅRDELEK PÅ BAKS

14:00 - 15:00

Bygdøy skole gymsal

24.10.2019
TRK "WhC TORSDAGSSERIE" 2019/2

19:30 - 21:30

BYF

26.10.2019
ZORRO CUP - 2. turnering i UNGDOMSSERIEN 2019/20

08:30 - 18:00

Oslo Fekteklubb, Hovseterhallen, Hovseterveien 76, 0768 Oslo

30.10.2019
TRK "ONSDAGSSERIE 2019/2

19:00 - 21:30

BYF

09.11.2019
Örebro Masters 2019 (SWE)

08:00 - 18:55

Örebro universitet, Gymnastik och Idrottshuset, hall I1 & I2 Fakultetsgatan 1, Örebro GPS: 59.253898, 15.253873

16.11.2019
Vinterstøtet 2019 - Norges Cup Stevner

08:00 - 18:00

Njård Fekting - Njårdhallen, Sørkedalsveien 106, 0378 Oslo

23.11.2019
Treningshelg på Bygdø Fekteklubb

11:00 - 16:00

Bygdø Fekteklubb, Huk Aveny 45, 0287, Oslo